USD 41.40 41.75
  • USD 41.40 41.75
  • EUR 41.50 41.75
  • PLN 9.90 10.20

Показали відео, як окупанти відправляють в Росію награбоване в українців

3 Квітня 2022 16:50
Проект Беларуский Гаюн опублікував 3 години записів з онлайн-камери кур'єрської служби в Мозирі (Білорусь), через яку окупанти-мародери відправляють крадені в українців речі.

Вчора, 2 квітня, солдати ЗС РФ відправляли крадені в Україні речі через відділення російської служби експрес-доставки СДЕК у місті Мозир. Це вдалося дізнатися завдяки інформації від білорусів та онлайн-камері на сайті відділення кур'єрської служби, яку після вчорашньої публікації відключили.

Редакція проекту отримала 3-х годинний запис із відеокамери у цьому відділенні, який вівся з 11:30 до 15:00 2 квітня 2022 року.

Читати ще: Окупанти відкрили у Білорусі базар, де продають награбоване в Україні

На відео чітко видно, що рашисти відправляють крадені речі: телевізори, 4 коробки з кондиціонерами AKAI, електросамокат, алкоголь із цінниками, відеокарти, витяжки, акумулятори для авто та купу іншого. В одному з моментів можна побачити пакувальний мішок із українського ТЦ «Епіцентр».

На відео у окупантів видно шеврони 56-го гвардійського десантно-штурмового полку ЗС РФ, який дислокується у Феодосії (український Крим, тимчасово окупований РФ).
ГУР МО України отримало список військовослужбовців 56-ї десантно-штурмової бригади, які вчиняють військові злочини проти народу України.

Ознайомитися з іменами ворогів можна перейшовши за посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus