USD 41.55 41.97
  • USD 41.55 41.97
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

Показали обличчя водія «Мазди», який порушував ПДР у Луцьку та показував непристойні жести. Відео

30 Травня 2022 11:39
У Луцьку за допомогою камер встановили обличчя автохама, який порушив ПДР та показував непристойні жести іншим водіям.

Про це інформують на сторінці луцьких муніципалів у соцмережі.

Зауважимо, раніше у Фейсбуці поширили допис про чоловіка на автомобілі Mazda з номерним знаком АХ6798КА, який грубо порушував ПДР, вів себе зухвало по відношенню до інших учасників дорожнього руху.

За допомогою камер відеоспостереження Центру безпеки міста Луцьк було перевірено зазначені факти.

Вдалося з’ясувати, що водій автомобіля Mazda спочатку здійснив зупинку в зоні дії дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено», що створило перешкоду для руху інших транспортних засобів.
Після цього керманич продовжив рух, проте не просто продовжив, а, вочевидь, свідомо почав створювати аварійні ситуації, «підрізавши» автівку, що їхала позаду.

«Шановний водій автомобіля Mazda! Можливо, така поведінка для вас є звичною, проте Луцьк це гостинне європейське місто, жителі якого не розуміють таких вчинків», – наголошують луцькі муніципали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Сусід Показати IP 30 Травня 2022 12:18
Ну, показали обличчя. А що далі? Це все?
Андрій Показати IP 30 Травня 2022 12:40
1) Може я щось не розымію в правилах але на відео чітко видно 2Х!!! порушників то чому говоримо лише про одного? чи у ругого просто волинські номери? 2) Мені ще цікаво зїдки заїджала мазда бо якщо вона їхала з розворота то там елементарно забороняючого знаку не видно....
Луцьк Показати IP 30 Травня 2022 12:50
Авто на Харківській реєстрації ! І він собі їздить , поки його місто обороняють хлопці з Волині В нас порядне і європейське місто, і оце бид....має бути наказане, тому що, воно і дальше буде собі дозволяти таку поведінку , якщо залишиться без наказане
Лучанка Показати IP 30 Травня 2022 13:01
Витягнути з машини і добре надавати підсрачників! Нехай це не ввічливо і не гостинно...ну а що робити з бидлом!!!???
Петро Показати IP 30 Травня 2022 13:07
Відправити взад, на Харків того переселенця, мабуть контужений
Гость Показати IP 30 Травня 2022 13:30
Только непонятно,он стоял,да с нарушением но никого не трогал,она умышленно решила хапануть,подъехала сзаду начала снимать, чистая провокация
Гость Показати IP 30 Травня 2022 13:33
На волинскиких номерах можно нарушать получается??
Микола до Гость Показати IP 31 Травня 2022 16:59
Для фіксації порушення дозволяється відеофіксація так що гость читай законодавство...
Лучанин Показати IP 30 Травня 2022 13:39
Ласкаво просимо переселенців. АХ - Харківська область.
Сергій Показати IP 30 Травня 2022 14:12
Вручити повістку в військомат. Щоб показував такі жести на передовій.
Відповідь Показати IP 30 Травня 2022 14:21
Назад валіть до себе в АХ і там робіть, що хочете, ви вже своїм бидляцтвом прославились скрізь де тільки можна, бикі!!!
Добродій Показати IP 30 Травня 2022 14:51
Їх треба виловлювати ,і на фронт,а то наших грибуть а ті тут відсижуюця.
Анонім Показати IP 30 Травня 2022 15:42
Б*дло вирішило ,що воно себе може поводити так,як поводило в Харкові,але це Луцьк ,тут йому того пальця ампутують ,якщо буде ним розмахувати! Негідник ,який жив за 40 км від раши ,а це майже одна культура(хами),таких треба,як казав Кузьма п*здити!!!!
Лучанин Показати IP 30 Травня 2022 15:43
На передок показувати своє геройство
Віктор Показати IP 30 Травня 2022 15:54
Не хочу щось нагнітати але в мене знайомий з Хмельницька, розповідав що у них в місті приблизно така сама ситуація з автомобілями з інших регіонів України, одного разу йому підрізало авто з АХ....., знайомий хотів з ним порозмовляти що так не робиться, на що отримав відновідь "мы Вас научим как ездить надо", після цього він тримається від таких авто подалі. Але так неповино бути, необхідно поважати інших, щось змінювати в ставлені до інших.
Олександра Показати IP 30 Травня 2022 17:03
Авто на волинських номерах підпер автохама, щоб показати, що не можна паркуватись там, я б ще й вийшла і по харі дала або колеса пробила. Таким переселенцям дорога в воєнкомат і на передову, а на Волині і без таких автоандонів хватає.
Коля Показати IP 30 Травня 2022 23:04
По гриві скоро получить,таке саме ЧЬМО їздить на білому BMV
Loki до Коля Показати IP 31 Травня 2022 11:51
В луцьку 1000 білих БМВ
Андрій Показати IP 30 Травня 2022 23:46
Люди! Ви здуріли? Що ви обговорюєте? Гляньте як з номерами АС їздять! Не соромно!?
Кент Показати IP 31 Травня 2022 12:29
В Харькове все так гоняют почему там постоянное ДТП с всякими Зайцевой и т.п