Показали літак та кортеж, якими Порошенко прибув до Луцька. Відео
Петро Порошенко 15 січня прилетів до Луцька президентським бортом АН-148, який приземлився на військовому аеродромі під Луцьком. Звідти його у супроводі кортежу з 9 автомобілів повезли до Луцька.
Попри те, що богослужіння в соборі Святої Трійці було заплановане на 11:30, президентський борт приземлився під Луцьком лише близько 11:51.
ЧИТАТИ ЩЕ: ТОМОС, БЮДЖЕТНИКИ ТА ОДНАКОВІ ПРОМОВИ: ПЕРЕДВИБОРЧИЙ ВІЗИТ ПОРОШЕНКА НА ВОЛИНЬ. РЕПОРТАЖ
Звідти Петро Порошенко на Mercedes-Benz S-класу, в супроводі 8 автомобілів кортежу, рушив на Театральний майдан міста. Задля зручності пересування кортежу у місті вимкнули світлофори, працювали регулювальники.
Деталі – в сюжеті ТРК «Аверс».Нагадаємо, У рамках передвиборчого «Томос-туру» Порошенко прибув у Луцьк 15 січня. Сотні людей за розпорядженням голови Волинської ОДА Олександра Савченка звезли з районів області, аби забезпечити масовку з потрібних людей президенту. Пасажирські автобуси, у тому числі шкільні, з людьми з різних районів області з’їхалися до обласного центру перед приїздом Порошенка. Аби приховати цей факт, людей висаджували не в центрі міста, де була запланована зустріч із гарантом, а на вулицях Набережній та Шевченка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Попри те, що богослужіння в соборі Святої Трійці було заплановане на 11:30, президентський борт приземлився під Луцьком лише близько 11:51.
ЧИТАТИ ЩЕ: ТОМОС, БЮДЖЕТНИКИ ТА ОДНАКОВІ ПРОМОВИ: ПЕРЕДВИБОРЧИЙ ВІЗИТ ПОРОШЕНКА НА ВОЛИНЬ. РЕПОРТАЖ
Звідти Петро Порошенко на Mercedes-Benz S-класу, в супроводі 8 автомобілів кортежу, рушив на Театральний майдан міста. Задля зручності пересування кортежу у місті вимкнули світлофори, працювали регулювальники.
Деталі – в сюжеті ТРК «Аверс».Нагадаємо, У рамках передвиборчого «Томос-туру» Порошенко прибув у Луцьк 15 січня. Сотні людей за розпорядженням голови Волинської ОДА Олександра Савченка звезли з районів області, аби забезпечити масовку з потрібних людей президенту. Пасажирські автобуси, у тому числі шкільні, з людьми з різних районів області з’їхалися до обласного центру перед приїздом Порошенка. Аби приховати цей факт, людей висаджували не в центрі міста, де була запланована зустріч із гарантом, а на вулицях Набережній та Шевченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Лучанин
Показати IP
16 Січня 2019 13:45
Я дуже рідко пишу коменти,
АЛЕ! Як автолюбитель я напишу - який бляха муха мерседес за 22 млн грн????, якщо це їхала звичайна дизельна w221????? В кортежі не було автомобілів дорожчих за 30000$ і найдорожчий серед них ( 9ти машин кортежу саме порошенка) це мультиван. Я навіть був в шоці що це дуже бідний як для пороха кортеж, камрі за 10-12тис, корола, т5... тьфу
АВЕРС, отямтесь!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Свідок до Лучанин
Показати IP
16 Січня 2019 18:10
В кортежі були всі авто на волинських номерах, мерси за 22 ляма на наші дороги не пускають.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Автолюбитель
Показати IP
16 Січня 2019 15:57
Дійсно це 221,напевно броньований,але точно не 222, про який говорили змі,перш як готувати новини,треба щось знати,а ні ,запитати!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Зе бест
Показати IP
16 Січня 2019 16:45
А на чому мав їхати президент держави- на підводі, на лижах, на велисопеді?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Олександр
Показати IP
16 Січня 2019 17:09
Відео ні про що...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Лучанин
Показати IP
16 Січня 2019 19:06
Він може їздити хоч 100 разів, але я за нього не проголосую. Іловайськ, Дебальцево, Мінські угоди, пі..дєц в судах, ГПУ, поліції, Труханов, Кернес, тупо феодальний лад в областях. НЕпокарані вбивці людей на Майдані в Києві та інших містах під час Євромайдану. Ну його к бісу.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Варан до Лучанин
Показати IP
17 Січня 2019 22:32
Умнічка. Вже кацапи почали хоть трохи перевіряти, що вони перекладають за допомогою google translate.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
українець дніпро
Показати IP
19 Січня 2019 19:22
хоче булаву бо ще не все успів украсти янек теж був вдарився у віру між кирилом і попами ,але це йому не допогло .не допоможе томос і педро-обрадав і украінців і воїнів ато а ворога кормив цукерками рошен
![](/public/images/user_no_foto.png?1722615595)
Андрій
Показати IP
19 Січня 2019 21:56
А кого на пост президента Ви пропонуєте?
На війні загинув військовий з Луцька Роман Самусік
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
Лучанина, який погрожував поліцейським та працівникам ТЦК, посадили під домашній арешт
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
На Волині попрощалися з Героєм Володимиром Охримчуком
Сьогодні 16:59
Сьогодні 16:59
Секрет ідеальних суші
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
В останню дорогу провели захисника з Волині Юрія Шлапчука
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.