USD 41.55 41.97
  • USD 41.55 41.97
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

Показали фото до і після прибирання: в Луцьку – скандал між клінінговою компанією та клієнткою

14 Липня 2022 19:36
У Луцьку розгорівся скандал між організаторкою клінінгових послуг та її клієнткою. Свої розбірки жінки перенесли в публічну площину. До справи залучили навіть поліцію.

Тепер правоохоронці мають з’ясувати, хто і на кого писав образливі коментарі, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Як зазначають працівники клінінгової компанії «Шалена бджілка», вони звернулися до поліції, аби «мирно вирішити цю проблему» та щоби клієнтка, яка залишила негативні відгуки в соціальній мережі, не обмовляла їх.

«Ми викликали поліцію, аби вона на нас не написала якусь заяву про те, що ми її образили, може, щось вкрали, об’їли чи спали в неї», – говорить менеджерка компанії Мирослава. Вона не лише надає послуги з прибирання, а й знімає відео прямісінько в квартирах клієнтів: показує інтер’єри та демонструє результати до і після.

«Якась зірка писала, що я п’ю, їм у клієнтів. Але клієнти все бачать, що я в них роблю. Камери є майже в усіх», – зазначає Мирослава.
Відзначимо, що в соціальних мережах Мирослава наголошує: знімає та публікує фото чи відео тільки з дозволу клієнтів. За дозвіл на розміщення знімків навіть надає їм знижки на клінінгові послуги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Правда Показати IP 14 Липня 2022 19:57
У нас війна,терор,а ви займаєтесь маразмом,убл....це чмо ще щось варнякає...
Вова Показати IP 14 Липня 2022 21:35
Вона (Мирослава) хвора…неадекватна поведінка…і чому на неї не склали протокол за неправдивий і безпідставний виклик поліції…
Да - да Показати IP 14 Липня 2022 21:44
Замовляв у мирослави хімчистку, повне розчарування... Зійшлися - повернення коштів за роботу та компенсація, я не публікую якість виконаної роботи... Я гадаю що я не єдиний у Луцьку "потерпілий" "неперевершеної" ...
Ася. Показати IP 14 Липня 2022 21:47
Курка не розумна!
123 Показати IP 14 Липня 2022 22:37
Приіхала з села прибиральниця і вирішила в місті звєздою стати,ще й під час війни. Каже: економіку піднімаю! Чим?миттям унітазів та чорним язиком?!Вали в своє село та розводь там балаган.Стидоба! Діти гинуть,а вона блоги знімає і рже
Саша до 123 Показати IP 15 Липня 2022 14:29
Ну так, задовбали ті селюки в місто пертись! Хай сидять по своїх селах! Місто для містян! Взагалі, треба зробити паспорт для мешканців міст, і не пускати тих селюхів. Кожен має сам свій унітаз мити! Посрав в кафе - помив після себе!
Олена до Саша Показати IP 15 Липня 2022 22:44
Слухайте, шановний "містян" а хто Вам дав право розказувати кому куди "пертися"??
H8er до Олена Показати IP 16 Липня 2022 16:24
Він "містянин" у першому поколінні, бидло здалеку видно
Олена до Олена Показати IP 17 Липня 2022 23:56
Сарказм не помітили?
Сашко Показати IP 14 Липня 2022 22:38
Дуже дивна особа ця Мирослава! Нахабно-хамовитий тон ,вульгарність у поведінці. В країні війна ,а Мирося публічні розбірки влаштовує. "Ділова" аж занадто
Лучанин Показати IP 14 Липня 2022 22:40
Танцює в блогах с прапором, на передову її,хай там корисним займеться!
Саша до Лучанин Показати IP 15 Липня 2022 14:38
Лучанин пише коментар з окопу? Допомагає на передовій? Корисним займається?
Лучанин до Саша Показати IP 15 Липня 2022 19:49
Так
Ото да! Показати IP 14 Липня 2022 22:50
Люди, кого ви пускаєте в свої домівки! Обслуга повинна знати своє місце і шанувати тих, хто її годує. Замість вибачень, сміття розвозить
Марина Іванівна до Ото да! Показати IP 15 Липня 2022 09:18
Оооо,ясно,а більше нічого?)
Дід до Ото да! Показати IP 15 Липня 2022 11:05
Ого, ще один з хама паном хоче бути. Не вийде, гарантую. Різниця між людиною і тобою якраз у тому що людина поважає всіх, і навіть того хто на нього працює. "Обслуга", би*ло ти сам/сама звідки?
Саша до Ото да! Показати IP 15 Липня 2022 14:39
Законодавчі акти 19 лютого 1861 р. проголошували скасування кріпосного права.
Тю до Саша Показати IP 15 Липня 2022 17:42
Обслуга від обслуговувати, надавати послуги. Часом і словники читайте, а не лише кодекс. Вузькість думки можна розширити. .
Саша до Тю Показати IP 15 Липня 2022 18:23
Ну коли тільки словники і читаєш, то немає поняття, що таке культура і людяність, так. Тільки визначення, яке ніколи не зустрічав у життті.
Лучанин Показати IP 14 Липня 2022 23:02
По іі тільки виразу обличчя слідує, що ця жінка має відхилення в розумовому плані.
Волонтер Показати IP 14 Липня 2022 23:20
Якщо вона настільки відома та публічна,чому їй не організувати збір коштів для ЗСУ?!чи розуму не вистачає?
Янероббот Показати IP 15 Липня 2022 04:59
Я б таку прибиральницю і на поріг не пустила навіть за гроші. Виносить брудну білизну. Видно що дуже любить обмовляти.
Радувець Ларіса Показати IP 15 Липня 2022 05:49
Одна мова "фахівців" має характерний запах тупості, неосвіченості і бикуватості. Нормальні люди на поріг таке "прибирало" не пустили б. Просто пихате тупе чмо. Дякуємо Аверсу за інформативне попередження краян!
Господиня Показати IP 15 Липня 2022 07:48
Шановні "графині" вже так розлінились,що не здатні в хаті поприбирати?!Не пускайте чужих людей до себе в житло,регулярно прибирайте щоб не допустити свинюшник і буде вам щастя!
Автору автор до Господиня Показати IP 15 Липня 2022 09:21
Погоджуюся,а то такі панянки за папіками,що аж страшно та иошно..
Жека до 123 Показати IP 15 Липня 2022 08:47
Приїхали в місто з села і слабо прибрати. Є попит і створюються компанії по прибиранню
Мігель Показати IP 15 Липня 2022 08:51
Старий добрий сільський чат в коментарях
Ото да! Показати IP 15 Липня 2022 10:34
А ви як хочете? Впустили в дім як людину, заплатили за роботу, думаю, не копійки(((, а вона вивертає ваше спіднє на загал. Хто з ким одружився, де жив, працював, що їсть. Найміть цю даму СОБІ на постійній основі, станете учасником реаліті шоу. Слабо, щоб ваша білизна теліпалася по чужих блогах?
Ліна Показати IP 15 Липня 2022 11:22
Ті що наймають нічого в житті не варті! Без них Україна не пропаде,повірте! Як можна впустити в своє сімейне гніздечко чужу людину??
Саша до Ліна Показати IP 15 Липня 2022 14:31
Ті що наймають - мають гроші)
Ads до Ліна Показати IP 15 Липня 2022 22:59
як бач - легко, у всьому розвинутому світі - клінінг сервіс це нормально, але полішманська пихатість коментуючих вище хазяйох, каже що ні)))
Ірина Показати IP 15 Липня 2022 12:04
Пані Мирослава веде себе як мінімум непрофесійно. Залагодити конфлікт з незадоволеним клієнтом це основа успішного бізнесу.
Тетяна Показати IP 15 Липня 2022 13:34
Невже немає вагомішої і цікавішої інформації, яку можна виставляти на,, Волинських новинахʼʼ?!!!
Яша Показати IP 15 Липня 2022 13:37
Прибирайте самі а то вже закабаніли зовсім
Ярославна Показати IP 15 Липня 2022 15:01
Як таку можна пустити до себе в квартиру??? Показувати чуже помешкання на загал, обливати брудом людей і блювати подробицями з чужого життя - це найнижче падіння особи! Це тупа, нездорова на голову!
вовк Показати IP 15 Липня 2022 16:33
ЦІЙ ДУРЕПІ ТРЕБА МИТИ УБОРНЯГИ
Бугага Показати IP 15 Липня 2022 22:36
Після такого супер сервісу всім клієнтам такої джілки раджу пошукати жучки, ну і все решта. А то довго вас полоскатиме будь хто.
Містянка з 50- р ста Показати IP 16 Липня 2022 08:01
« Культурний « містяне! Мало читаєте і поза всякою культурою знаходитеся . За виховання слів немає.
Юлія Показати IP 16 Липня 2022 09:19
Прочитала коментарі і мені сумно за рівень розвитку наших містяни! Два-три адекватні відповіді, з розумною аргументацією своєї точки зору, без хамства, зверхності. Люди, подивіться на себе перш ніж "обсирати" все і всіх.
вася Показати IP 16 Липня 2022 15:19
приватне житло, від слова приватне,а не вести блоги для реклами...реклама,то відгуки вдячних клієнтів...а вона не подумала,що своіми "блогами" може давати наводку професійним злодіям,де що і як лежить,легче зорінтуватись в квартирі потім...вже не кажу про приватність самого житла,..непрофесійно працює зовсім,ніколи б таку не найняв на роботу...і ще в суд подав би за моральні збитки...ій на ринку продавати від сили, а не надавати послуги в сфері обслуговування..там основне правило діє-клєнт завжди правий,а вона цього зовсім не розуміє,чи не хоче розуміти...