Покарали чоловіка, який напав на двох луцьких муніципалів із сльозогінним газом
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/05-24/315804/456.jpg)
Чоловік, який у серпні 2020 року застосував до двох луцьких муніципалів сльозогінний газ, проведе три роки за ґратами.
Відповідне рішення ухвалив Луцький міськрайонний суд 24 травня, інформують на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.
Так, Луцький міськрайонний суд Волинської області 24 травня розглянув кримінальне провадження щодо громадянина Романа С. по обвинуваченню у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України (Умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі або громадянинові, який виконує громадський обов’язок, у зв’язку з їхньою службовою чи громадською діяльністю, а також вчинення таких дій щодо їх близьких).
Нагадаємо, громадянин 28 серпня 2020 року біля приміщення муніципальної варти застосував до двох інспекторів департаменту сльозогінний газ.За результатами розгляду справи порушника визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 350 КК України та призначили покарання у вигляді обмеження волі строком на три роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідне рішення ухвалив Луцький міськрайонний суд 24 травня, інформують на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.
Так, Луцький міськрайонний суд Волинської області 24 травня розглянув кримінальне провадження щодо громадянина Романа С. по обвинуваченню у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України (Умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі або громадянинові, який виконує громадський обов’язок, у зв’язку з їхньою службовою чи громадською діяльністю, а також вчинення таких дій щодо їх близьких).
Нагадаємо, громадянин 28 серпня 2020 року біля приміщення муніципальної варти застосував до двох інспекторів департаменту сльозогінний газ.За результатами розгляду справи порушника визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 350 КК України та призначили покарання у вигляді обмеження волі строком на три роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222368)
Анонім
Показати IP
25 Травня 2021 08:22
Муніципали, наведіть порядок у сквері на Даньшина, а не ганяйте бабок з молоком
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.