Погрожували відправити сина на війну: рекетири під виглядом військових вимагали у волинянки $15 тисяч
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/04-12/380700/12.jpeg)
Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб, які тероризували мешканців західних регіонів. Серед постраждалих є і волиняни.
Про це інформує прокуратура Івано-Франківщини.
Слідством встановлено, що обвинувачені упродовж 2019-2023 років вимагали кошти у мешканців Прикарпаття та Волині. Двоє з них, позиціонуючи себе «кримінальними авторитетами», встановлювали та поширювали злочинний вплив. Спільники займались вимаганням неіснуючих боргів у підприємців та погрожували їм фізичною розправою.
З початком воєнного стану окремі з них, використовуючи підроблені військові посвідчення, вимагали у жительки Волині 15 тисяч доларів США, які нібито заборгував її чоловік. При цьому вони погрожували, що відправлять її сина у зону бойових дій.
Читати ще: У Луцьку молодики-рекетири вибивали гроші в пораненого воїна ЗСУ. Як триває слідство
У вересні 2023 року обвинувачені «вирішували» проблему із поверненням коштів за цивільно-правове зобов’язання місцевого підприємця. Погрожуючи насильством, вони «вибили» у чоловіка 150 тис. грн.
Під час контролю за вчиненням злочину у жовтні 2023 року правоохоронці затримали вимагачів, після передачі їм коштів.
Двом з них інкриміновано вимагання та примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань, їх спільникам – встановлення та поширення злочинного вплив, а також звернення за застосуванням такого впливу (ч. 4 ст. 189, ч. 1 ст. 255-1, ч. 2 ст. 355, ч.1 ст. 255-3КК України).
Окрім того, двоє з них використовували підроблені документи для виїзду за кордон (ч.ч.1,4 ст. 358 КК України).
Читати ще: Відібрали значну суму і намагалися вивезти з міста: двоє зловмисників вимагали у лучанина вигаданий борг
Трьом спільникам обрано запобіжний захід – тримання під вартою, четвертому, який звернувся за їхньою допомогою, обрано домашній арешт. Також за клопотанням прокурора накладено арешт на їх майно вартістю понад 1,6 млн грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує прокуратура Івано-Франківщини.
Слідством встановлено, що обвинувачені упродовж 2019-2023 років вимагали кошти у мешканців Прикарпаття та Волині. Двоє з них, позиціонуючи себе «кримінальними авторитетами», встановлювали та поширювали злочинний вплив. Спільники займались вимаганням неіснуючих боргів у підприємців та погрожували їм фізичною розправою.
З початком воєнного стану окремі з них, використовуючи підроблені військові посвідчення, вимагали у жительки Волині 15 тисяч доларів США, які нібито заборгував її чоловік. При цьому вони погрожували, що відправлять її сина у зону бойових дій.
Читати ще: У Луцьку молодики-рекетири вибивали гроші в пораненого воїна ЗСУ. Як триває слідство
У вересні 2023 року обвинувачені «вирішували» проблему із поверненням коштів за цивільно-правове зобов’язання місцевого підприємця. Погрожуючи насильством, вони «вибили» у чоловіка 150 тис. грн.
Під час контролю за вчиненням злочину у жовтні 2023 року правоохоронці затримали вимагачів, після передачі їм коштів.
Двом з них інкриміновано вимагання та примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань, їх спільникам – встановлення та поширення злочинного вплив, а також звернення за застосуванням такого впливу (ч. 4 ст. 189, ч. 1 ст. 255-1, ч. 2 ст. 355, ч.1 ст. 255-3КК України).
Окрім того, двоє з них використовували підроблені документи для виїзду за кордон (ч.ч.1,4 ст. 358 КК України).
Читати ще: Відібрали значну суму і намагалися вивезти з міста: двоє зловмисників вимагали у лучанина вигаданий борг
Трьом спільникам обрано запобіжний захід – тримання під вартою, четвертому, який звернувся за їхньою допомогою, обрано домашній арешт. Також за клопотанням прокурора накладено арешт на їх майно вартістю понад 1,6 млн грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721227125)
Трамп
Показати IP
12 Квітня 2024 13:07
Так це ж ТЦКашники)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721227125)
1234
Показати IP
12 Квітня 2024 13:43
отаких пі *?? расів перших треба не під суд, а під обстріли копати траншеї.
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Велике переселення: три ведмеді з Луцького зоопарку поїхали до Молдови, а на Волинь прибули лама й мари патагонські
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.