Почесного громадянина Ковеля привітали з ювілеєм
![](/resize/450x298/r/files/news/2022/07-07/342332/omel5.jpg)
Цими днями відзначає свій день народження Почесний громадянин міста Ковеля, засновник Благодійного фонду «Майбутня Волинь – Україна», засновник НВП «Квант-Ефір» Іван Омелянюк.
До свого 80-річчя він зробив собі подарунок, приїхавши зі столиці, де він мешкає, на рідну Волинь. Сьогодні Іван Васильович перебуває у Ковелі. В історичному музеї відбулась з ним надзвичайно родинна, тепла і святкова зустріч, пише ПроКовель.
Міський голова Ігор Чайка привітав пана Івана з поважним ювілеєм, подякував йому за багаторічну благодійну діяльність. Зауважив, що в його особі ковельчани мають доброго порадника та щирого друга.
«Ви досягли вершин у своїй професії. Ще більш важливо, що у вас – велике, відкрите, щире серце. Хочеться побажати, щоб все хороше поверталось до Вас сторицею. Вдячний Вам за любов до України, до нашого міста. Ми дуже шануємо, що ви робите для Ковеля. Міцного Вам здоров’я, сил, натхнення, довголіття», – наголосив мер.
Іван Омелянюк у 2008 році створив благодійний фонд «Майбутня Волинь – Україна». Понад 200 учнів стали його стипендіатами. За кошти фонду в Ковелі спорудили меморіальну стелу «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору». Він допомагає кращим спортсмени Ковеля, спортсменам з інвалідністю, підтримує юних художників нашого міста. І це лише невеликий перелік добрих справ іменинника.
Чимало щирих зичень і слів вдячності прозвучало на адресу ювіляра від голови благодійного фонду «Майбутня Волинь – Україна» Галини Голубович, настоятеля храму Димитрія Солунського отця Анатолія Александрука, настоятеля Свято-Преображенського храму отця Ростислава Дідуха, директора дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олени Цьомик, голови громадської організації "Спарта« Валерія Дружиновича, директора історичного музею Маргарити Матвійчук, однокласників та інших.
Кожен з них пригадав, скільки прекрасних задумів за підтримки Івана Васильовича вдалось реалізувати, провести незабутніх заходів, скільком молодим талантам допомогти.
За словами Івана Васильовича, він дуже пишається тим, що є Почесним громадянином Ковеля.
«Коли приїхав зараз на Волинь, то вкотре осягнув, який це чудовий край. Радий, що я – волинянин, ковельчанин, що тут живуть такі чудові люди, які уміють підтримати, люблять Україну і є патріотами своєї землі», – підкреслив він.
Ковельський історичний музей – особливе місце для ювіляра, адже тут зберігається вишита сорочка його старшого брата, який був розстріляний у Ковельській в’язниці 23 червня 1941 року.
Іван Омелянюк часто говорить, що він живе за себе і за свого брата.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До свого 80-річчя він зробив собі подарунок, приїхавши зі столиці, де він мешкає, на рідну Волинь. Сьогодні Іван Васильович перебуває у Ковелі. В історичному музеї відбулась з ним надзвичайно родинна, тепла і святкова зустріч, пише ПроКовель.
Міський голова Ігор Чайка привітав пана Івана з поважним ювілеєм, подякував йому за багаторічну благодійну діяльність. Зауважив, що в його особі ковельчани мають доброго порадника та щирого друга.
«Ви досягли вершин у своїй професії. Ще більш важливо, що у вас – велике, відкрите, щире серце. Хочеться побажати, щоб все хороше поверталось до Вас сторицею. Вдячний Вам за любов до України, до нашого міста. Ми дуже шануємо, що ви робите для Ковеля. Міцного Вам здоров’я, сил, натхнення, довголіття», – наголосив мер.
Іван Омелянюк у 2008 році створив благодійний фонд «Майбутня Волинь – Україна». Понад 200 учнів стали його стипендіатами. За кошти фонду в Ковелі спорудили меморіальну стелу «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору». Він допомагає кращим спортсмени Ковеля, спортсменам з інвалідністю, підтримує юних художників нашого міста. І це лише невеликий перелік добрих справ іменинника.
Чимало щирих зичень і слів вдячності прозвучало на адресу ювіляра від голови благодійного фонду «Майбутня Волинь – Україна» Галини Голубович, настоятеля храму Димитрія Солунського отця Анатолія Александрука, настоятеля Свято-Преображенського храму отця Ростислава Дідуха, директора дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олени Цьомик, голови громадської організації "Спарта« Валерія Дружиновича, директора історичного музею Маргарити Матвійчук, однокласників та інших.
Кожен з них пригадав, скільки прекрасних задумів за підтримки Івана Васильовича вдалось реалізувати, провести незабутніх заходів, скільком молодим талантам допомогти.
За словами Івана Васильовича, він дуже пишається тим, що є Почесним громадянином Ковеля.
«Коли приїхав зараз на Волинь, то вкотре осягнув, який це чудовий край. Радий, що я – волинянин, ковельчанин, що тут живуть такі чудові люди, які уміють підтримати, люблять Україну і є патріотами своєї землі», – підкреслив він.
Ковельський історичний музей – особливе місце для ювіляра, адже тут зберігається вишита сорочка його старшого брата, який був розстріляний у Ковельській в’язниці 23 червня 1941 року.
Іван Омелянюк часто говорить, що він живе за себе і за свого брата.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.