Побратими допомогли: на передову волинському військовому на річницю весілля передали посилку від дружини
Кілька сотень кілометрів – не відстань для кохання, переконані у волинській 14-й ОМБр імені князя Романа Великого.
Дружина воїна у річницю їх весілля передала коханому чималенький пакунок. Але оскільки її чоловік зараз на передовій, куди не доставляє жодна пошта, з посилкою допомогли побратими.
«З тим, аби зібрати посилку, в Карини, дружини нашого побратима Петра, жодних складнощів не було. Складним виявився шлях посилки «на нуль». Спочатку вона «мандрувала» містами Донбасу, де ще існує логістика доставки. А потім Карина додзвонилася в бригаду. Кілька телефонних розмов, і таки сталося: посилку ми (щось середнє між поштарями і Амурами) доставили Петру просто в руки на передньому краї. Висновок: кохання завжди знайде шлях, яким має йти, і неодмінно дістанеться мети!» – написали на сторінці бригади.
5 липня Петро та Карина відзначали першу річницю одруження. І, напевно, в тій посилці для Петра була частинка домашнього затишку, припускають воїни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дружина воїна у річницю їх весілля передала коханому чималенький пакунок. Але оскільки її чоловік зараз на передовій, куди не доставляє жодна пошта, з посилкою допомогли побратими.
«З тим, аби зібрати посилку, в Карини, дружини нашого побратима Петра, жодних складнощів не було. Складним виявився шлях посилки «на нуль». Спочатку вона «мандрувала» містами Донбасу, де ще існує логістика доставки. А потім Карина додзвонилася в бригаду. Кілька телефонних розмов, і таки сталося: посилку ми (щось середнє між поштарями і Амурами) доставили Петру просто в руки на передньому краї. Висновок: кохання завжди знайде шлях, яким має йти, і неодмінно дістанеться мети!» – написали на сторінці бригади.
5 липня Петро та Карина відзначали першу річницю одруження. І, напевно, в тій посилці для Петра була частинка домашнього затишку, припускають воїни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.