Поблизу села на Волині ремонтують міст
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/09-22/347263/307635349_469422538562802_7420423725730148657_n.jpg)
На Волині дорожники продовжують ремонтувати міст біля села Сокіл, роботи над яким були призупинені через війну.
Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Волині.
«Цей 12-метровий міст через річку Лютиця розпочали лагодити минулоріч у ході ремонту майже 11-кілометрової ділянки автошляху Т-18-02, що пролягає між населеними пунктами Сокіл та Оленівка. Торік відновили у верхньому шарі близько 9 км дороги, ремонт цього відтинку та штучних споруд планували завершити цьогоріч, однак не вдалось це зробити через війну», – повідомили дорожники.
Зазначається, що міст поблизу села Сокіл встигли поремонтувати лише почасти. Відновили проїзну частину лівої половини мостового переходу, а права так і лишилась непроїзною.
Тому весь транспорт через міст рухається в обох напрямках лише відновленим лівим проїздом, що значно сповільнює рух та становить неаби яку загрозу безпеці руху. Тож, аби уникнути аварій, у вересні мостовики відновили ремонтні роботи.
Завершити їх планують до кінця цього року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Волині.
«Цей 12-метровий міст через річку Лютиця розпочали лагодити минулоріч у ході ремонту майже 11-кілометрової ділянки автошляху Т-18-02, що пролягає між населеними пунктами Сокіл та Оленівка. Торік відновили у верхньому шарі близько 9 км дороги, ремонт цього відтинку та штучних споруд планували завершити цьогоріч, однак не вдалось це зробити через війну», – повідомили дорожники.
Зазначається, що міст поблизу села Сокіл встигли поремонтувати лише почасти. Відновили проїзну частину лівої половини мостового переходу, а права так і лишилась непроїзною.
Тому весь транспорт через міст рухається в обох напрямках лише відновленим лівим проїздом, що значно сповільнює рух та становить неаби яку загрозу безпеці руху. Тож, аби уникнути аварій, у вересні мостовики відновили ремонтні роботи.
Завершити їх планують до кінця цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.