Поблизу Луцька зіткнулися фура та легковик. Відео
У селі Струмівка Луцького району на вулиці Об’їзній зіткнулися вантажівка та легковик.
Автопригода сталася вранці 5 квітня.
За інформацією ВСН, дорогу не поділили вантажівка «MAN» та легковик «BMW».
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі поліції Волині, внаслідок зіткнення один з водіїв отримав незначні травмування, його не госпіталізовували.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Автопригода сталася вранці 5 квітня.
За інформацією ВСН, дорогу не поділили вантажівка «MAN» та легковик «BMW».
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі поліції Волині, внаслідок зіткнення один з водіїв отримав незначні травмування, його не госпіталізовували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.