Поблизу Луцька тренуються та вчаться лицарі. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/07-24/365286/20230721154803.jpg)
Упродовж 18-28 липня триває табір лицарського духу «Доблесть віків». Таборування проходить у с. Рокині (Музей історії сільського господарства Волині – скансен).
Захід відбувається за підтримки профільного департаменту. Головний організатор табору – ГО «Луцькі лицарі», повідомляють у Волинській ОДА.
За дорученням директора профільного Департаменту Олександра Хвіщука, учасників привітав провідний консультант відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА – Володимир Потрапелюк.
Табір організували задля формування активної позиції молоді через практичне вивчення історії середньовіччя в Україні і світі, поширення знань про військову справу середньовіччя та здобуття практичних навичок ведення бою, виховання лицарських моральних якостей в молодих людей, таких як чесність, справедливість, відвага, витримка, бажання вдосконалюватись, витримка та стійкість в стресових ситуаціях тощо.
Також таким чином хочуть популяризувати здоровий спосіб життя і активний відпочинок серед молоді та сформувати в учасників чітку національну позицію, розвинути патріотизм.
Тренер Борис Робак провів лекцію про розвиток військової справи в епоху середньовіччя. Глядачам (вихованцям спортивного клубу «Герць» та «Айна Бера Луцьк») продемонстрували майстер-клас від переможців всеукраїнських турнірів з середньовічного бою, а опісля юні учасники таборування мали можливість на практиці відпрацювати техніку ведення бою в номінації «щит і меч» та стати у буквальному сенсі «лицарем».
У подальші дні у програмі табору передбачені фізична підготовка учасників, вивчення та практика ведення середньовічного бою, лекції з історії середньовіччя, зокрема про розвиток українських земель в цей час, зустрічі з відомими представниками лицарського руху в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Захід відбувається за підтримки профільного департаменту. Головний організатор табору – ГО «Луцькі лицарі», повідомляють у Волинській ОДА.
За дорученням директора профільного Департаменту Олександра Хвіщука, учасників привітав провідний консультант відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА – Володимир Потрапелюк.
Табір організували задля формування активної позиції молоді через практичне вивчення історії середньовіччя в Україні і світі, поширення знань про військову справу середньовіччя та здобуття практичних навичок ведення бою, виховання лицарських моральних якостей в молодих людей, таких як чесність, справедливість, відвага, витримка, бажання вдосконалюватись, витримка та стійкість в стресових ситуаціях тощо.
Також таким чином хочуть популяризувати здоровий спосіб життя і активний відпочинок серед молоді та сформувати в учасників чітку національну позицію, розвинути патріотизм.
Тренер Борис Робак провів лекцію про розвиток військової справи в епоху середньовіччя. Глядачам (вихованцям спортивного клубу «Герць» та «Айна Бера Луцьк») продемонстрували майстер-клас від переможців всеукраїнських турнірів з середньовічного бою, а опісля юні учасники таборування мали можливість на практиці відпрацювати техніку ведення бою в номінації «щит і меч» та стати у буквальному сенсі «лицарем».
У подальші дні у програмі табору передбачені фізична підготовка учасників, вивчення та практика ведення середньовічного бою, лекції з історії середньовіччя, зокрема про розвиток українських земель в цей час, зустрічі з відомими представниками лицарського руху в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.