Поблизу Берестечка влаштували польовий табір для дітей
![](/resize/450x363/r/files/news/2017/07-11/221932/Bez-nazvanyya-23.jpg)
ГО Волинська федерація козацького бойового мистецтва «Спас» за підтримки громадського формування «Варта порядку» організувала справжній польовий табір для дітей у лісі поблизу Берестечка, йдеться на сайті ГФ.
У військово-патріотичному таборі проходили вишкіл 26 вихованців з Волинської та сусідньої Рівненської області. Діти кілька днів виховувалась у кращих козацьких традиціях – наметове містечко, «бойові чергування», стрільба з лука, бойове мистецтво, метання спису, метання ножів і це далеко не весь перелік щоденної роботи учасників табору. Нащадки українських козаків успішно освоїли ази альпіністської підготовки – спеціальне спорядження, бойові вузли, натягання переправи, спеціальні спуски та підйоми – радощам вихованців табору не було меж.
Також вихованці табору відвідали Музей козацької слави у місті Берестечку, де ще більше дізналися про історію рідного краю, про кращі звичаї та традиції українського козацтва.
«Такі вишкільні табори проводяться щороку. Належна увага приділяється фізичній підготовці вихованців, а також військово-патріотичному вихованню молоді. Тут молоде покоління зможе побачити і освоїти те, чого не покажуть в жодному місті», – переконує голова ГО «Волинська федерація козацького бойового мистецтва «Спас» Сергій Гаврилюк.
Радощам та емоціям вихованці не було меж і після завершення вони зовсім не хотіли покидати табір. Організатори обіцяють, що наступного року табір буде працювати у кілька заїздів, щоб охопити якомога більшу кількість молодого покоління.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У військово-патріотичному таборі проходили вишкіл 26 вихованців з Волинської та сусідньої Рівненської області. Діти кілька днів виховувалась у кращих козацьких традиціях – наметове містечко, «бойові чергування», стрільба з лука, бойове мистецтво, метання спису, метання ножів і це далеко не весь перелік щоденної роботи учасників табору. Нащадки українських козаків успішно освоїли ази альпіністської підготовки – спеціальне спорядження, бойові вузли, натягання переправи, спеціальні спуски та підйоми – радощам вихованців табору не було меж.
Також вихованці табору відвідали Музей козацької слави у місті Берестечку, де ще більше дізналися про історію рідного краю, про кращі звичаї та традиції українського козацтва.
«Такі вишкільні табори проводяться щороку. Належна увага приділяється фізичній підготовці вихованців, а також військово-патріотичному вихованню молоді. Тут молоде покоління зможе побачити і освоїти те, чого не покажуть в жодному місті», – переконує голова ГО «Волинська федерація козацького бойового мистецтва «Спас» Сергій Гаврилюк.
Радощам та емоціям вихованці не було меж і після завершення вони зовсім не хотіли покидати табір. Організатори обіцяють, що наступного року табір буде працювати у кілька заїздів, щоб охопити якомога більшу кількість молодого покоління.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722987144)
Волиняка
Показати IP
15 Липня 2017 15:22
Не дай Бог малий буде так стріляти з бойової зброї, як його вчать стріляти з воздушки.
Україна – найбільший імпортер зброї в Європі. Тут вже працює мінімум сім західних виробників озброєння
6 Серпня 2024 23:42
6 Серпня 2024 23:42
Лучанина судили за заперечення російської збройної агресії
6 Серпня 2024 23:21
![](/public/images/logo.png)
6 Серпня 2024 23:21
Можуть спровокувати наступну пандемію: ВООЗ оприлюднила список найнебезпечніших патогенів
6 Серпня 2024 23:02
6 Серпня 2024 23:02
У Шацькій громаді заборонили їздити мотоциклами без глушників
6 Серпня 2024 22:43
6 Серпня 2024 22:43
У Міноборони анонсували вихід застосунку «Армія+»
6 Серпня 2024 22:25
6 Серпня 2024 22:25
Рідним загиблих воїнів з Любомльщини вручили державні нагороди
6 Серпня 2024 22:06
6 Серпня 2024 22:06
У РФ заявляють про прорив українських сил до Курської області. Що там відбувається
6 Серпня 2024 21:46
6 Серпня 2024 21:46
На Волині п’яний водій електроскутера давав патрульним $100 хабара
6 Серпня 2024 21:24
6 Серпня 2024 21:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.