USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Піймав дружину з коханцем: на Волині чоловік поранив сокирою суперника

21 Листопада 2021 15:15
21 листопада у селі Морозовичі, що біля Нововолинська, чоловіка вдарили по голові та тілі сокирою. Потерпілого прооперували у лікарні.

Про це інформує Буг.

Жителі села розповіли, що чоловік раніше повернувся з робити з-за кордону та застав дружину нібито з коханцем. Тоді він схопив сокиру і накинувся на суперника.

Як повідомили на сторінці Нововолинської центральної міської лікарні у Фейсбуці, потерпілий був екстрено прооперований.

Діагноз при госпіталізації: ЗЧМТ, підозра на струс головного мозку, три рубані рани волосистої частини голови, рубана рана лівого вуха, рубана рана лівої гомілки, травма грудної клітки праворуч.

Стан пацієнта середньої важкості. Проводяться додаткові обстеження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 21 Листопада 2021 15:40
Тією сокирою треба було першопричину шарахнути, - шма*у.
Лучанин до Анонім Показати IP 22 Листопада 2021 11:33
Першопричина не тут, вона раніше, зрі в корінь, як кажуть. Не треба ліву бабу в домі тримати взагалі, їздити кудись здоров'я гробити щоб вона жила в нормальних умовах (в своєму будинку чи квартирі, зробленому, обставленому твоїми руками). Якщо вже вийшло так, що мусиш їхати кудись горбом вкалувати, ціною здоров'я - то подумай, для кого і для чого. Є сумніви в бабі - пошли її графік, хай собі шукає своє щастя деінде. Що втрачаєш, важко знайти когось для "позустрічатись поки вдома"? Взагалі ні разу не проблема. А гроші, які йдуть на шмару - краще квартиру під здачу купи, яка на тебе працювати і потім буде. Варіантів багато, посил один - думайте головою про свої інтереси!
Феміда Показати IP 21 Листопада 2021 15:58
Та нашо по голові бити - треба було просто х... відрубати ! А от ту к.... вкинути у яму зі смолою, в пір'ї викачати і по селу водити !
дідо до Феміда Показати IP 21 Листопада 2021 16:13
зрадила баба, до чого тут мужик ?
Лучагин до Феміда Показати IP 22 Листопада 2021 11:24
В що, так з кожним новим хахалем пропонуєш робити? Тут як в анекдоті про ковбоя, "я подумав що краще раз застрілити бл*дь, ніж кожного тижня стріляти нового коханця". А взагалі, друже, скажу тобі одну просту річ. У всяких вахтовиків, заробітчан, моряків, далекобійників (тобто у тих, хто регулярно і надовго відлучається від дому) сім'я існує лише номінально. Не у всіх, звичайно, не кажу що кожна баба буде водити так. Але все ж)
Перекірка Показати IP 21 Листопада 2021 16:19
У Любомлі колись чоловік на коханців виварку з киплячою білизною вилив. Перев'язки медсестри робили з реготом.
Лучанин до Перекірка Показати IP 22 Листопада 2021 17:35
Ну дуже смішно бинтувати обварених людей. Професіонали.
ОДІН. Показати IP 21 Листопада 2021 17:44
СУКА СХОЧЕ-КОБЕЛЬ НЕ СКОЧЕ...
Укрпенс Показати IP 21 Листопада 2021 18:53
Сука тут не при ділах,завтра напише заяву,що її ізнасіловали і мужики сядуть,один постраждає двічі той шо з проломаною головою.
Додік Показати IP 21 Листопада 2021 21:12
Бо нема чого раніше повертатись. Сиди собі - заробляй гроші, а то взяли моду...
Andrij до Додік Показати IP 21 Листопада 2021 22:02
В неволi злотовки заробляють а , жiнки на неньцi ноги розтавляють!!!
Олесь до Andrij Показати IP 21 Листопада 2021 22:50
Як влучно сказано . Але ж то програма президента по наповненню бютжета . «ЗАРОБІТЧАНИ»
:-) Показати IP 21 Листопада 2021 21:52
Ситуейшн стандартний для нас. Ті хто хочуть гроші - відправляють чоловіка на заробітки і десь відсотків 60 із них прощаються із сім"єю. Ці хто за сім"ю - живуть майже у злиднях, але щасливо. У поважному віці всі розуміють, що щастя не в грошах, і деякі моменти вже не повернути, хоча б дуже хотілось......
Лучанин до :-) Показати IP 22 Листопада 2021 17:37
Жити майже у злиднях - це не щастя. Потрібно шукати альтернативи, а не легких грошей...
Олесь Показати IP 21 Листопада 2021 22:26
Закони всі на стороні жінки ....будьте обережні мужики . Зараз живемо по законам гейойропи а там сімья то кум та я .звернувся що жінка бье винний , побив жінку сів до вязниці , а мав секс з дружиною не в той день що вона хотіла та без письмової згоди то взагалі кінець всьому. Ото і думайте мужики навіщо вам тое все потрібне .
ABC Показати IP 21 Листопада 2021 22:46
Сумно, що чоловіки в нас такі олені. Боротися потрібно із причиною, а не з наслідками. Всіх коханців не перерубаєш, тому спершу варто було би звернути увагу на свою "благовірну".
Олесь до ABC Показати IP 21 Листопада 2021 23:33
Так чоловік звирнув увагу. За заморськими марципанами поїхав але невстиг бо марципани вже зіпсувалися . А жінка назнала що марципани то не головне бо мати з батьком непояснювали бо немали часу за кріпатською роботою .
Га? Показати IP 22 Листопада 2021 10:34
А сам там, на заробітках, терпів, не зраджував? Розкажи мені - розкажи!..
В сраці нога! до Га? Показати IP 22 Листопада 2021 11:44
Чоловік та дружина -- однакова скот.на. Гиии,