Пів тисячі вареників за раз: волинянки-волонтерки показали, як готують для військових
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/10-30/371097/59825026dc6be19d.jpg)
Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну п'ятеро волинянок тричі на тиждень збираються та готують їжу для військових на фронт, або ж для тих, хто перебуває на лікуванні у госпіталях обласного центру.
За раз жінки ліплять пів тисячі вареників, розповіла Суспільному волонтерка Ірина Лебедєва.
Готують жінки у приміщенні церкви, каже пастор храму адвентистів сьомого дня Сергій Шевчук. З його слів, з інгредієнтами для страв допомагають небайдужі волиняни, співпрацюють із бізнесом.Читати ще: Волинські бабусі-волонтерки плетуть килимки для військових
На передову готують завиванці з вишнями, голубці та вареники, розповідає волонтерка Марія Алексійчук. Додає: продукцію заморожують, в такому стані вона добре доїжджає до Ізюма, Бахмута й Авдіївки.Раз на тиждень по готову продукцію приїжджає волонтер Руслан Канцедал. Чоловік волонтерить із 2014 року. Каже: везе їжу до центру реабілітації учасників бойових дій.Волонтерка Ірина Воінкова каже, що робота на кухні дозволяє не занепасти морально. В її родині на війні у травні цього року зник безвісти зять. Під час приготування їжі, розповідає волонтерка, жінки підтримують одна одну, моляться за те, щоб війна швидше закінчилася, а чоловіки повернулися живими додому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За раз жінки ліплять пів тисячі вареників, розповіла Суспільному волонтерка Ірина Лебедєва.
Готують жінки у приміщенні церкви, каже пастор храму адвентистів сьомого дня Сергій Шевчук. З його слів, з інгредієнтами для страв допомагають небайдужі волиняни, співпрацюють із бізнесом.Читати ще: Волинські бабусі-волонтерки плетуть килимки для військових
На передову готують завиванці з вишнями, голубці та вареники, розповідає волонтерка Марія Алексійчук. Додає: продукцію заморожують, в такому стані вона добре доїжджає до Ізюма, Бахмута й Авдіївки.Раз на тиждень по готову продукцію приїжджає волонтер Руслан Канцедал. Чоловік волонтерить із 2014 року. Каже: везе їжу до центру реабілітації учасників бойових дій.Волонтерка Ірина Воінкова каже, що робота на кухні дозволяє не занепасти морально. В її родині на війні у травні цього року зник безвісти зять. Під час приготування їжі, розповідає волонтерка, жінки підтримують одна одну, моляться за те, щоб війна швидше закінчилася, а чоловіки повернулися живими додому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.