Після зимового паводку на Волині – весняна повінь
![](/resize/450x293/r/files/news/2024/03-09/378707/photo_2023-03-10_11-26.jpg)
Станом на 8 березня у Ковельському й Камінь-Каширському районах залишаються підтопленими 10 466 гектарів сільськогосподарських угідь. Попри те, що розпочалася весняна повінь, площі підтоплень зменшуються.
Про це в коментарі Суспільному розповів заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів в області Ростислав Кравчук.
Площі підтоплень у двох районах Волині
«Весняна повінь, яка розпочалася 1 березня, йде на спад поки що. Опадів великих немає, ситуація покращується. У Камінь-Каширському районі підтоплено 5 053 гектари, у Ковельському – 5 413 гектарів. У порівнянні з минулою добою площі зменшилися», – сказав посадовець.
Зі слів Ростислава Кравчука, підтопленими залишається в області ще сотня будівель, зокрема 92 будівлі в Ковельському районі, п’ять будівель у Володимирському та три будівлі в селі Заріка Камінь-Каширського району.
Читати ще: Велика вода – велика біда: як на Волині борються з зимовим паводком
Відкачують воду в області наразі 12 насосних станцій, що працюють по декілька годин на добу.
Чи перевищені рівні річок в області
В усіх річках у Волинській області, крім річки Стохід, розповів Ростислав Кравчук, фіксують пониження рівнів води в межах 1-2 сантиметрів.
«Максимальне пониження фіксується на річці Західний Буг. За вчорашній день на 35 сантиметрів пішла вода, за сьогодні вже на 14 сантиметрів пониження. Рівнів затоплення зараз лише в річці Стохід, де пост «Любешів». Всі інші наші річки є на заплавах, рівні затоплення пройшли», – сказав фахівець.
На зниження рівнів води в річках, говорить посадовець, вплинули такі фактори, як підвищення середньодобової температури повітря й випаровування води, а також розвиток рослинності, що споживає воду.
Як подолали зимовий паводок на Волині
Упродовж зимового паводка, котрий тривав в області з середини грудня 2023 року до 29 лютого 2024 року, сказав заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів, фахівці виїжджали 58 разів на ремонт чи облаштування дамб і споруд на Ратнівщину й Любешівщину.
Ростислав Кравчук додав, що всього використали орієнтовно 8 тисяч мішків із піском, а до робіт залучали аварійні бригади: 290 людей та 72 одиниці техніки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в коментарі Суспільному розповів заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів в області Ростислав Кравчук.
Площі підтоплень у двох районах Волині
«Весняна повінь, яка розпочалася 1 березня, йде на спад поки що. Опадів великих немає, ситуація покращується. У Камінь-Каширському районі підтоплено 5 053 гектари, у Ковельському – 5 413 гектарів. У порівнянні з минулою добою площі зменшилися», – сказав посадовець.
Зі слів Ростислава Кравчука, підтопленими залишається в області ще сотня будівель, зокрема 92 будівлі в Ковельському районі, п’ять будівель у Володимирському та три будівлі в селі Заріка Камінь-Каширського району.
Читати ще: Велика вода – велика біда: як на Волині борються з зимовим паводком
Відкачують воду в області наразі 12 насосних станцій, що працюють по декілька годин на добу.
Чи перевищені рівні річок в області
В усіх річках у Волинській області, крім річки Стохід, розповів Ростислав Кравчук, фіксують пониження рівнів води в межах 1-2 сантиметрів.
«Максимальне пониження фіксується на річці Західний Буг. За вчорашній день на 35 сантиметрів пішла вода, за сьогодні вже на 14 сантиметрів пониження. Рівнів затоплення зараз лише в річці Стохід, де пост «Любешів». Всі інші наші річки є на заплавах, рівні затоплення пройшли», – сказав фахівець.
На зниження рівнів води в річках, говорить посадовець, вплинули такі фактори, як підвищення середньодобової температури повітря й випаровування води, а також розвиток рослинності, що споживає воду.
Як подолали зимовий паводок на Волині
Упродовж зимового паводка, котрий тривав в області з середини грудня 2023 року до 29 лютого 2024 року, сказав заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів, фахівці виїжджали 58 разів на ремонт чи облаштування дамб і споруд на Ратнівщину й Любешівщину.
Ростислав Кравчук додав, що всього використали орієнтовно 8 тисяч мішків із піском, а до робіт залучали аварійні бригади: 290 людей та 72 одиниці техніки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721719547)
Дядько Лев
Показати IP
9 Березня 2024 15:30
А шо там нащот бобрів ? Раз рівень води падає - значить з бобрами всьо порішали ! Можете коли хочете !
У селі біля Луцька через замикання в акумуляторі шурупокрута ледь не згоріла господарська будівля
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
Рожищенська громада попрощалася з Героєм Ігорем Боцьком
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
На Закарпатті собака вівчарів покусав туристку з Волині
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
У Луцькому районі горіло пшеничне поле
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Волинське лісництво – переможець конкурсу «Лідери змін»
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
Уночі ЗСУ збили сім «Шахедів» та ракету, за добу знешкодили 1220 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:43
Сьогодні 08:43
Майже 80 тисяч переселенців знайшли прихисток на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.