Пілот здався у полон разом з Mі-8: з’явилися кадри викрадення гелікоптера РФ
![](/resize/450x284/r/files/news/2023/09-04/367804/2879271.jpg)
У мережі з’явилися кадри спецоперації ГУР під назвою Синиця, в рамках якої російський пілот Максим Кузьмінов здався в полон Україні разом із бойовим вертольотом Mі-8.
Про це пише Кореспондент.
28-річний капітан Максим Кузьмінов сам звʼязався з представником української розвідки, розповів, що перебуває біля кордону, передав своє місце перебування. Кордон пілот перетнув на малій висоті в режимі радіотиші. Під час фінальної стадії операції Кузьмінов отримав поранення.
«Основа мого вчинку – не сприяти цим військовим злочинам. Я прекрасно знаю, чим це закінчиться. Україна однозначно переможе у цій війні», – пояснив пілот.
Зараз він у безпеці і дає свідчення про російську авіацію й аеродромну мережу.Також Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони показало російського пілота, який передав українській стороні гелікоптер Мі-8 АМТШ.Це перша операція від початку повномасштабного вторгнення, коли вдалося захопити в боєздатному стані нову російську авіатехніку і переманити на свій бік фахового льотчика. Операцію провели 9 серпня 2023 року на території Вовчанської територіальної громади Харківської області, готувалися до неї кілька місяців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише Кореспондент.
28-річний капітан Максим Кузьмінов сам звʼязався з представником української розвідки, розповів, що перебуває біля кордону, передав своє місце перебування. Кордон пілот перетнув на малій висоті в режимі радіотиші. Під час фінальної стадії операції Кузьмінов отримав поранення.
«Основа мого вчинку – не сприяти цим військовим злочинам. Я прекрасно знаю, чим це закінчиться. Україна однозначно переможе у цій війні», – пояснив пілот.
Зараз він у безпеці і дає свідчення про російську авіацію й аеродромну мережу.Також Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони показало російського пілота, який передав українській стороні гелікоптер Мі-8 АМТШ.Це перша операція від початку повномасштабного вторгнення, коли вдалося захопити в боєздатному стані нову російську авіатехніку і переманити на свій бік фахового льотчика. Операцію провели 9 серпня 2023 року на території Вовчанської територіальної громади Харківської області, готувалися до неї кілька місяців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.