Пікап для ЗСУ: працівники «Луцьктепла» передали ще одне авто війську
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/09-07/346306/rrk36n-62fur45ue6qoawg3shlyrx7sfvbwnbly.jpg)
Допоки триває війна, на фронті зберігається гостра потреба в автомобілях, адже під час ведення бойових дій чимало машин потрапляють під обстріли та знищуються. Тому у Луцькій територіальній громаді продовжують підтримувати армію транспортом.
7 вересня міський голова Ігор Поліщук та директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський передали для потреб ЗСУ позашляховик Mitsubishi L200, повідомили у Луцькій міські раді.
“Найбільше запитів, які отримуємо від наших військових, як і раніше, стосуються придбання автомобілів, – повідомив Ігор Поліщук. – На фронті, в екстремальних умовах експлуатації, транспортні засоби швидко зношуються і є найбільш затребуваними. Щодо позашляховика Mitsubishi L200, він відправиться у 80-ту бригаду, саме в той її підрозділ, де служить найбільше волинян.Кошти на його придбання зібрали працівники підприємства “Луцьктепло” зі свого одноденного заробітку. Це підприємство, як і інші комунальні підприємства громади, не вперше долучається до допомоги ЗСУ.
А в цілому на підтримку армії працівники міської ради, комунальних підприємств, закладів освіти, культури вже зібрали понад 8 мільйонів гривень. За ці кошти закуплено автомобілі, військову форму, бронежилети, тепловізори, оптичні приціли. Все це направляється на схід нашим військовим.
Дякую всім нашим працівникам, які є свідомими громадянами, патріотами своєї держави і намагаються навіть у такий скрутний час виділяти кошти на підтримку ЗСУ”.Читати ще: Працівники «Луцьктепла» придбали для потреб 14-ї ОМБр позашляховик
Як повідомив директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський, у серпні на допомогу армії працівники підприємства пожертвували зі своєї зарплати 380 тисяч гривень. Крім позашляховика, придбали також 25 комплектів військової форми, яку отримає розвідувальний підрозділ однієї з військових частин. Загалом від початку війни колектив “Луцьктепла” перерахував українському війську 1 млн 631 тисячу гривень.Mitsubishi L200 привезли з Польщі волонтери благодійної організації “Волинь у дії”. За словами її керівника Володимира Луцика, знайти сьогодні за кордоном подібний праворульний пікап доволі непросто: таких автомобілів мало, і ціна на них зросла. Вартість цього позашляховика – 5100 доларів, пробіг – 190 тисяч кілометрів.По приїзду в Україну авто пройшло технічне обслуговування і може використовуватися нашими захисниками в районах виконання бойових завдань. Машина має хорошу прохідність і стане в нагоді як для доправлення особового складу на позиції, так і для евакуації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
7 вересня міський голова Ігор Поліщук та директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський передали для потреб ЗСУ позашляховик Mitsubishi L200, повідомили у Луцькій міські раді.
“Найбільше запитів, які отримуємо від наших військових, як і раніше, стосуються придбання автомобілів, – повідомив Ігор Поліщук. – На фронті, в екстремальних умовах експлуатації, транспортні засоби швидко зношуються і є найбільш затребуваними. Щодо позашляховика Mitsubishi L200, він відправиться у 80-ту бригаду, саме в той її підрозділ, де служить найбільше волинян.Кошти на його придбання зібрали працівники підприємства “Луцьктепло” зі свого одноденного заробітку. Це підприємство, як і інші комунальні підприємства громади, не вперше долучається до допомоги ЗСУ.
А в цілому на підтримку армії працівники міської ради, комунальних підприємств, закладів освіти, культури вже зібрали понад 8 мільйонів гривень. За ці кошти закуплено автомобілі, військову форму, бронежилети, тепловізори, оптичні приціли. Все це направляється на схід нашим військовим.
Дякую всім нашим працівникам, які є свідомими громадянами, патріотами своєї держави і намагаються навіть у такий скрутний час виділяти кошти на підтримку ЗСУ”.Читати ще: Працівники «Луцьктепла» придбали для потреб 14-ї ОМБр позашляховик
Як повідомив директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський, у серпні на допомогу армії працівники підприємства пожертвували зі своєї зарплати 380 тисяч гривень. Крім позашляховика, придбали також 25 комплектів військової форми, яку отримає розвідувальний підрозділ однієї з військових частин. Загалом від початку війни колектив “Луцьктепла” перерахував українському війську 1 млн 631 тисячу гривень.Mitsubishi L200 привезли з Польщі волонтери благодійної організації “Волинь у дії”. За словами її керівника Володимира Луцика, знайти сьогодні за кордоном подібний праворульний пікап доволі непросто: таких автомобілів мало, і ціна на них зросла. Вартість цього позашляховика – 5100 доларів, пробіг – 190 тисяч кілометрів.По приїзду в Україну авто пройшло технічне обслуговування і може використовуватися нашими захисниками в районах виконання бойових завдань. Машина має хорошу прохідність і стане в нагоді як для доправлення особового складу на позиції, так і для евакуації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Наїхала на куму, яка тепер нерухома: волинянка заперечувала п'яне водіння, щоб не сидіти 4 роки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:15
На війні загинув Захисник з Камінь-Каширщини Василь Логвинюк
Сьогодні 20:57
Сьогодні 20:57
Втік до Польщі: волинянина судили за ДТП, у якій неповнолітня дівчина отримала інвалідність
Сьогодні 19:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:45
Два золота, срібло та акредитація на Олімпійські ігри: волиняни вдало виступили на чемпіонаті України з велоспорту
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Україна та Словенія підписали безпекову угоду
Сьогодні 18:33
Сьогодні 18:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.