Підприємці Центрального ринку можуть безкоштовно переїхати на «Новий» до 1 червня
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/05-21/292723/98339093_2592920897641589_3119358081918566400_n.jpg)
Власники тимчасових споруд, що розташовані на вулиці Замковій та перебували на обслуговуванні ТзОВ «МТС- Агросервіс» мають час для добровільного вивезення ( демонтажу) до 10:00 22 травня 2020 року. Разом з тим, термін збору заявок на переїзд з Центрального ринку на Новий продовжили до 1 червня.
Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Луцької міської ради.
В разі не виконання вказаних вимог, департамент продовжить примусовий демонтаж вказаних споруд.
Разом з тим, в міській раді повідомили, у зв‘язку з великою кількістю охочих, термін прийняття заяв про добровільне перенесення металевих конструкцій з ринку «Центральний» на ринок «Новий» продовжили до 1 червня.
Нагадаємо, що підприємці можуть звернутися з відповідною заявою до департаменту «Центр надання адміністративних послуг», а працівники департаменту муніципальної варти допоможуть безкоштовно перевезти тимчасові конструкції на нове місце торгівлі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Луцької міської ради.
В разі не виконання вказаних вимог, департамент продовжить примусовий демонтаж вказаних споруд.
Разом з тим, в міській раді повідомили, у зв‘язку з великою кількістю охочих, термін прийняття заяв про добровільне перенесення металевих конструкцій з ринку «Центральний» на ринок «Новий» продовжили до 1 червня.
Нагадаємо, що підприємці можуть звернутися з відповідною заявою до департаменту «Центр надання адміністративних послуг», а працівники департаменту муніципальної варти допоможуть безкоштовно перевезти тимчасові конструкції на нове місце торгівлі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.