USD 40.75 41.05
  • USD 40.75 41.05
  • EUR 40.80 41.10
  • PLN 10.00 10.30

«Підпал» Центрального ринку: підприємці викликали поліцію через небесні ліхтарики

6 Листопада 2019 11:47
Підприємці Центрального ринку сприйняли небесні ліхтарики за саморобні підпалювальні пристрої, якими буцімто намагалися знищити торгові ряди. На місце події викликали поліцію, прибуло керівництво Волиньоблспоживспілки.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інцидент трапився вранці 6 листопада. На території центрального ринку підприємці помітили залишки матеріалу, який сприйняли за «кулі із запалювальною сумішшю». Присутні висловили ідею, що, буцімто, з їх допомогою хотіли підпалити торгові ряди. Відтак, продавці збунтувались, на місце події викликали поліцію.

Проте, як стало відомо згодом, цими «кулями» виявилися звичайні небесні ліхтарики. Його виготовляють з паперу, який кріплять до каркасу. Свічку розташовують під мішком і підпалюють. Вогонь нагріває повітря всередині паперового мішка, завдяки чому ліхтар піднімається в повітря. Після згасання вогню ліхтар падає на землю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Далі Показати IP 6 Листопада 2019 12:17
буде...
Анонім до Далі Показати IP 6 Листопада 2019 13:39
Кажуть"далі яйця не пускають".Якщо буде,то відповісиш.
Вася Показати IP 6 Листопада 2019 12:25
Коли ідеш зранку по рядам Центрального ринку, то можна помітити що багато "підприємців" вже в цей час кучкуються по окремим точкам і жваво щось обговорюють за ранковим "перекусом". Воно то звичайно їх особисті справи, що як і коли споживати. Не здивуюсь, якщо звідти скоро наберуть в комітет ООН по захисту дикої природи, попросять забрати африканських жирафів і мезозойських тиранозаврів. Бо повтікали з луцького зоопарку, шастають між рядами і заважають торгівлі.
Анонім до Вася Показати IP 6 Листопада 2019 13:36
Вася,тобі дороги мало?Можливо як ти ідеш,ти теж комусь здаєшся чимось не земним?Ходи іншим шляхом!!!
777 Показати IP 6 Листопада 2019 12:29
не дыма без огня... Готовьтесь.
Всезнайко Показати IP 6 Листопада 2019 12:30
Паранойя?
Народна прокуратура Показати IP 6 Листопада 2019 12:36
А ідея цікава...
ігор луцький Показати IP 6 Листопада 2019 12:57
Пожежа-це випробувана технологія.
Виборець Показати IP 6 Листопада 2019 19:34
є така приказка: згоріла будівля в місті - буде торговий центр:)