Підопічних Луцького геріатричного пансіонату навчали писанкарства
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/04-06/358966/bd1471ae76945fd0.jpg)
У Луцькому геріатричному пансіонаті відбувся п’ятий цього року майстерклас із писанкарства для внутрішньо переміщених підопічних та місцевих мешканців.
Про це розповіла Суспільному психологиня Лариса Кусик.
Зараз у пансіонаті проживає орієнтовно 200 людей. Із них – 46 переселенців.
«Намагаюся їх долучити до таких арттерапевтичних занять, показати, яке є мистецтво саме в нас на Волині. Це допомагає, знімає напругу, ми тут спілкуємося, знайомимося, тут починаємо дружити», – каже Лариса Кусик.Найстаршій учасниці майстерки з писанкарства 82 роки. Галина переїхала до луцького пансіонату зі Слов’янська пів року тому. Жінка каже, що розписувати писанки спробувала вперше.
Читати ще: «Важливо оберігати наші традиції»: у Луцьку відкрили проєкт «Великодня майстерня». Фоторепортаж
Мешканець пансіонату, волинянин із хутора Кумовище Луцького району Віталій Сасюк розповів, що його двоє синів та племінник зараз служать у Збройних силах України. Чоловік постійно долучається до усіх майстерок та разом із усіма волонтерить, щоб допомогти армії.«Цікаво, як воно все робиться, відразу я не думав, що можу зробити, знав що люди роблять його. Ми вже і сітки плели на схід, і свічки робили окопні, і ще, може, будемо робити, горіхи б’ємо», – додав Віталій Сасюк.Із писанок, які розписують мешканці закладу, згодом зроблять великодній декор, яким прикрасять пансіонат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному психологиня Лариса Кусик.
Зараз у пансіонаті проживає орієнтовно 200 людей. Із них – 46 переселенців.
«Намагаюся їх долучити до таких арттерапевтичних занять, показати, яке є мистецтво саме в нас на Волині. Це допомагає, знімає напругу, ми тут спілкуємося, знайомимося, тут починаємо дружити», – каже Лариса Кусик.Найстаршій учасниці майстерки з писанкарства 82 роки. Галина переїхала до луцького пансіонату зі Слов’янська пів року тому. Жінка каже, що розписувати писанки спробувала вперше.
Читати ще: «Важливо оберігати наші традиції»: у Луцьку відкрили проєкт «Великодня майстерня». Фоторепортаж
Мешканець пансіонату, волинянин із хутора Кумовище Луцького району Віталій Сасюк розповів, що його двоє синів та племінник зараз служать у Збройних силах України. Чоловік постійно долучається до усіх майстерок та разом із усіма волонтерить, щоб допомогти армії.«Цікаво, як воно все робиться, відразу я не думав, що можу зробити, знав що люди роблять його. Ми вже і сітки плели на схід, і свічки робили окопні, і ще, може, будемо робити, горіхи б’ємо», – додав Віталій Сасюк.Із писанок, які розписують мешканці закладу, згодом зроблять великодній декор, яким прикрасять пансіонат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Львові невідомий стріляв в Ірину Фаріон, – ЗМІ
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Провели 70 обшуків: у розкраданні 138 млн грн для армії підозрюють чиновників по всій Україні
Сьогодні 19:58
Сьогодні 19:58
Майже 49 тисяч заявок: ЦНАПи Волині завершили роботу з військово-обліковими документами
Сьогодні 19:01
Сьогодні 19:01
Помер лідер Вʼєтнаму Нгуєн Фу Чонг
Сьогодні 17:10
Сьогодні 17:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.