Під Верховною Радою знову протестують підприємці
![](/resize/450x252/r/files/news/2020/12-01/305107/a7.jpg)
Біля будівлі Верховної Ради проводять акцію підприємці, які виступають за відтермінування обов’язкового використання касових апаратів для фізосіб-підприємців.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, пише Українська правда.
У центральній частині Києва, зокрема біля Верховної Ради, анонсоване проведення масових акцій.
За правопорядком в урядовому кварталі стежать працівники поліції, військовослужбовці Нацгвардії, поліції діалогу, вибухотехніки та представники інших структурних підрозділів МВС.
Мітингарі принесли із собою символіку із закликами «зберегти ФОПів».Повідомляється, що поліцейські проводять з учасниками заходів превентивну роз’яснювальну роботу, щоб не допустити правопорушень.
Правоохоронці закликали організаторів та учасників акції дотримуватися норм законодавства і не порушувати карантинних обмежень.
Крім того, через акції, можуть обмежити дорожній рух окремими центральними вулицями столиці, зокрема на вулиці Грушевського.Нагадаємо:
1 січня 2021 року має розпочатись другий етап детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг. Так, РРО чи ПРОО будуть обов’язковими для платників єдиного податку II-IV груп «ризикових» сфер. Йдеться про торгівлю ювелірними виробами, текстильними товарами, вживаними товарами в магазинах, автозапчастинами та надання послуг готелями, ресторанами та турагенціями.
Так, 1 квітня 2021 року почнеться третій етап: застосування РРО (традиційних або програмних) стане обов’язковим для ФОП II-IV груп незалежно від видів діяльності.
4 листопада 2020 року Верховна Рада не прийняла за основу законопроєкт, який передбачає відтермінування на 1 рік касових апаратів для ФОПів. Доопрацьований законопроєкт Гетманцева № 4313-д Верховна Рада також не підтримала.
Президент Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт щодо відтермінування до 1 січня 2022 року обов’язкового використання касових апаратів для фізосіб-підприємців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, пише Українська правда.
У центральній частині Києва, зокрема біля Верховної Ради, анонсоване проведення масових акцій.
За правопорядком в урядовому кварталі стежать працівники поліції, військовослужбовці Нацгвардії, поліції діалогу, вибухотехніки та представники інших структурних підрозділів МВС.
Мітингарі принесли із собою символіку із закликами «зберегти ФОПів».Повідомляється, що поліцейські проводять з учасниками заходів превентивну роз’яснювальну роботу, щоб не допустити правопорушень.
Правоохоронці закликали організаторів та учасників акції дотримуватися норм законодавства і не порушувати карантинних обмежень.
Крім того, через акції, можуть обмежити дорожній рух окремими центральними вулицями столиці, зокрема на вулиці Грушевського.Нагадаємо:
1 січня 2021 року має розпочатись другий етап детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг. Так, РРО чи ПРОО будуть обов’язковими для платників єдиного податку II-IV груп «ризикових» сфер. Йдеться про торгівлю ювелірними виробами, текстильними товарами, вживаними товарами в магазинах, автозапчастинами та надання послуг готелями, ресторанами та турагенціями.
Так, 1 квітня 2021 року почнеться третій етап: застосування РРО (традиційних або програмних) стане обов’язковим для ФОП II-IV груп незалежно від видів діяльності.
4 листопада 2020 року Верховна Рада не прийняла за основу законопроєкт, який передбачає відтермінування на 1 рік касових апаратів для ФОПів. Доопрацьований законопроєкт Гетманцева № 4313-д Верховна Рада також не підтримала.
Президент Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт щодо відтермінування до 1 січня 2022 року обов’язкового використання касових апаратів для фізосіб-підприємців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722839019)
Мабуть
Показати IP
1 Грудня 2020 12:53
Ай не хочеться податку платити.....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722839019)
Анонім
Показати IP
1 Грудня 2020 13:41
бо в нас останню шкуру знімуть податками . як не податками то штрафами.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722839019)
Отакої
Показати IP
1 Грудня 2020 15:33
Та п*х на эти ФОПы и предпринимателей, кассовые аппараты.
Подождите.
Президент решил - мы пишем только «Независимость» с большой буквы или «День» тоже?
Близько 1200 окупантів та 69 артсистем: втрати РФ за добу
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Звинувачують у тероризмі та неонацизмі: уряд Малі заявив про розрив дипвідносин з Україною
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
Запрошує побратимів на риболовлю: у Луцькому районі чоловік розчистив ставки й тепер вирощує рибу
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Знову за ґрати: на Волині судили жінку, яка п’яною залізла в чужий будинок і вкрала велосипед![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
На Волині на півтора місяця заборонять ловити раків
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Судили за інцидент на дорозі: у Луцьку чоловік вдарив кулаком в обличчя водія, бо заблокував дорогу і не пропускав автівки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.