USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Під Луцьком авто злетіло з дороги та перевернулось

5 Липня 2018 18:51
Поблизу села Піддубці Луцького району водій через необережність з'їхав з дороги в кювет.

На ділянці автодорога Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне 108 кілометрів трапилась дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомля Район.Луцьк.

Водій через власну необережність втратив контроль над машиною та з'їхав з дороги в кювет.

На щастя, ДТП обійшлася без потерпілих. Автівка механічних пошкоджень не зазнала.

Водій від оформлення ДТП відмовився.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
МорячокТакси Показати IP 5 Липня 2018 19:00
я зблизив фотоі знаєте я в шоці люди приїзджають з європи і попадають в аварії.знаєте чере що ??? Через наші дороги!!
Анонім Показати IP 5 Липня 2018 19:16
От цікавий момент,всі знають і бачили ДТП,в думці думали що треба обережно їхати....і далі женуть,перевертаються,розбиваються на смерть,збивають....чому так,невже людина така тупа і не робить висновки?Ніби перший день народилися,або думають що вони безсмертні..люди схаменіться,це дорога,швидкість,тонни металу,життя одне!!!
ВЛАД Показати IP 5 Липня 2018 19:20
Зауважте скільки за останній час литовців та поляків до нас приїжджає.. напевно на заробітки. як ви думаєте.. ?
Андрій Показати IP 5 Липня 2018 20:08
Дивно, що автівка незазнала механічних ушкоджень, можливо її ще перевернули і вона поїхала. Смішно!!!
Вік Показати IP 5 Липня 2018 22:13
Як він взагалі звідти виліз і вижив.
про до Вік Показати IP 5 Липня 2018 23:22
він не вилазив