USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Під Луцьком – аварія, загинув мотоцикліст

14 Березня 2023 18:38
У селі Рованці під Луцьком сталася смертельна ДТП.

Зі слів свідків, аварія сталась біля Нової пошти (відділення № 1), пише ВСН.

«Сильна аварія, розбився мотоцикліст, на місці лежить тіло», – повідомили свідки.

Як вони розповідають, машина виїжджала з вулиці Тополевої, а мотоцикліст їхав головною дорогою. Від удару у мотоцикла відірвалося переднє колесо.

В пресслужбі ГУ НП підтвердили факт ДТП.

«В селі Рованці зіткнулися ВАЗ та мотоцикліст. Мотоцикліст загинув на місці події, його особу встановлюють. На місце події прямує слідчо-оперативна група», – коментують у поліції.

Зазначається, що за цим фактом будуть внесені відомості до ЄРДР за ч. 2 ст 86 ККУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Микола Показати IP 14 Березня 2023 19:31
Після кількох хвилин в тягнучці в сторону Луцька доїхав до місця з оглядовістю, яка дала зрозуміти, що із зустрічних автомобілів лише ті, хто з цієї ж черги розвернувся
Ваз до Микола Показати IP 14 Березня 2023 22:22
Яка швидкість Само ліквідатор Добре що людей на перехресті не було, там перехід.
В Показати IP 14 Березня 2023 20:22
Бо за стільки років вже можна підключити світлофор навпроти Тополевоі чи навіщо він там жовтим завжди мигає!!!!!
Лучан до В Показати IP 14 Березня 2023 21:10
Так, 3 світлофори, а працює тільки 2
Анонім Показати IP 14 Березня 2023 20:29
хто шукає - той знаходить
Сергій Показати IP 14 Березня 2023 20:58
Найнебезпечніші перехрестя в Рованцях, а світлофор ніяк не вімкнуть!!! Чекаємо нових дтп...
Юлія Показати IP 14 Березня 2023 21:38
Це одна з найнебезпечніших доріг! Кожного тижня ДТП! А увечері там така темнота ! Ваз би мав пропустити, але ще залежить яка швидкість в мотоцикла була!
Микола Показати IP 14 Березня 2023 21:41
А який мотоцикл був?
Угу до Микола Показати IP 14 Березня 2023 22:09
А якби діти дорогу переходили Той моц не зупинився б Добре хоть сам... Але життя втратив... Сумно.
Лучанин Показати IP 14 Березня 2023 22:00
Дві камери поставити срочно ..і всі будуть їхати 50
Бляха Показати IP 14 Березня 2023 22:06
Мені цікава швидкість мото Біди наробив собі і, ще іншим...
Знаю Показати IP 14 Березня 2023 22:12
Шкода тільки водія ваз. А той що летів... Ви гляньте він чуть не розірвав 9
Вася Показати IP 14 Березня 2023 22:16
Зате в шоломі був Мозок тільки ❓ Уявімо на місці 9 людей Це не регульований перехід пішохідний. Аж моторошно, що могло б бути.
Анонім Показати IP 14 Березня 2023 22:41
Я не читаю гугл погоду. Про перший теплий день в році я дізнаюсь з новин про першого мертвого мотоцикліста
123 Показати IP 15 Березня 2023 02:31
Учасник дорожнього руху котрий дотримується ПДР розраховує на те, що інший учасник дорожнього руху також дотримується ПДР. А якщо інший учасник летить 130-150 км/год. то як тоді бути. Неодноразово був свідком такої їзди мотоциклістів по трасі та по місту.
пішохід Показати IP 15 Березня 2023 06:51
Шолом "працює" тільки до швидкості не більше 90 км/год. Але не на 100%. Дивлячись, яке зіткнення чи падіння. 47Це як для товстих жінок - чорний колір - до 58 р. А далі, до 68-го вже можна одягати білий. А про решту? Ну, ви знаєте, як і з якою швидкістю їздять мотоциклісти? Середня тривалість їхнього життя не перевищує 28 років (є така сумна статистика).
Артем Показати IP 15 Березня 2023 08:10
Люди ви здуріли ви обсуждаєте мотоцикліста! А винен дебіл якій хотів вискочити Він бачив мотоцикла але думав що він затормозить Але пацан їхав чучуть швидше Це мотоцикл! Для людей небеспека маленька!!! Основна небеспека для водія і пасажира! Для нерозуміючих мотоцикл чути І в разі чого проскочити від пішоходу в одну або другу сторону не несе великої проблеми А от коли жигуль водій дебіл по іншому не скажеш Вирішив вискочити то це інче діло!!!! ( я все бачів) водій дебіл і хочу щоб за це він сів!
1 до Артем Показати IP 15 Березня 2023 12:46
, ти вже свідок дтп, незабз#ів, твою особу поліція знає? свідчення готовий дати?
Анонім до Артем Показати IP 15 Березня 2023 13:36
хлоп на мотоциклі тримав 50км/год, чи не так?
Алєх до Анонім Показати IP 15 Березня 2023 21:32
Ні він їхав швидко Але важаю всім ясно як там виїджають