Під Дніпром підприємці штурмували закриті на карантин ринки і відновили торгівлю. Відео
![](/resize/450x283/r/files/news/2020/04-25/291097/_koronavirus_26_650x410_2_650x410.jpg)
Під Дніпром, у Кам’янському, 25 квітня кілька ФОПівців усупереч забороні вирішили все одно відновити свій бізнес. Підприємці увірвалися на територію двох ринків і самовільно почали торгувати.
Про це повідомляє РБК-Україна.
Карантин в Україні через коронавірус продовжили по 11 травня, і на час дії обмежувальних заходів по всій країні вирішили закрити ринки. У зв’язку з цим підприємці втратили можливість вести торгівлю і почали зазнавати збитків.
Під Дніпром у Кам’янському 25 квітня кілька ФОПівців всупереч забороні вирішили все одно відновити свій бізнес – для цих цілей підприємці увірвалися на територію двох ринків і самовільно почали торгувати.
За словами місцевої жительки Галини Залоги, підприємці просто «не витримали».
Також вона опублікувала відео з місця подій у фейсбуці.Закриті ворота Центрального та Димитрівського ринків для обурених торговців виявилися не перешкодою, і люди «штурмом воріт... реалізували своє право на працю».
«Звертаємося до всіх гілок влади – схаменіться і дайте малим підприємцям вижити і годувати свої сім’ї!!!» – емоційно написала Залога.
Жінка запевнила, що всі необхідні вимоги про соціальну дистанцію були дотримані, жодних черг або великого скупчення людей не було, а самі продавці носять маски, в рукавичках, і дотримуються санітарних норм.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє РБК-Україна.
Карантин в Україні через коронавірус продовжили по 11 травня, і на час дії обмежувальних заходів по всій країні вирішили закрити ринки. У зв’язку з цим підприємці втратили можливість вести торгівлю і почали зазнавати збитків.
Під Дніпром у Кам’янському 25 квітня кілька ФОПівців всупереч забороні вирішили все одно відновити свій бізнес – для цих цілей підприємці увірвалися на територію двох ринків і самовільно почали торгувати.
За словами місцевої жительки Галини Залоги, підприємці просто «не витримали».
Також вона опублікувала відео з місця подій у фейсбуці.Закриті ворота Центрального та Димитрівського ринків для обурених торговців виявилися не перешкодою, і люди «штурмом воріт... реалізували своє право на працю».
«Звертаємося до всіх гілок влади – схаменіться і дайте малим підприємцям вижити і годувати свої сім’ї!!!» – емоційно написала Залога.
Жінка запевнила, що всі необхідні вимоги про соціальну дистанцію були дотримані, жодних черг або великого скупчення людей не було, а самі продавці носять маски, в рукавичках, і дотримуються санітарних норм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356607)
1+1
Показати IP
25 Квітня 2020 23:53
Давно пора...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356607)
Покупець
Показати IP
26 Квітня 2020 00:30
Правильно зробили. А то комусь можна торгувати, а комусь ні...всі рівні, але хтось рівніший!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356607)
Не байдужий
Показати IP
26 Квітня 2020 07:28
Нашій владі малий бізнес не потрібен ,тому і закриті ринки .Ринки-конкуренти всяким Там-тамам і т.д.У нас до осені можуть продовжувати цей незрозумілий карантин. Кого цікавить що в людей не має роботи.Головне роздерибанити бюджет і скориставшись моментом,набити кармани.Люди правильно зробили,шо самі відкрили
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356607)
1 слово
Показати IP
26 Квітня 2020 09:16
Молодці! Влада із дешевих акторів вам не допоможе. Спасіння утопаючих....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356607)
Анонім
Показати IP
26 Квітня 2020 09:33
є самогубці, які підуть на ті ринки?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722356607)
Анонім до Анонім
Показати IP
26 Квітня 2020 10:05
коментатори вище і їм подібні особи
Спіймали на хабарі: волинські чиновники переконують, що їх спровокував колишній правоохоронець
Сьогодні 19:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:17
Волинь зустріла восьмий евакуаційний потяг з Донеччини
Сьогодні 18:59
Сьогодні 18:59
На Харківщині загинув військовий з Луцька Юрій Кушнір
Сьогодні 18:05
Сьогодні 18:05
На Волині вночі спіймали водія вантажівки, в крові якого алкоголю було у 9 разів вище норми
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.