Під час затримання Антоненко просив родича забрати з його квартири міну
![](/resize/450x277/r/files/news/2019/12-13/282519/ca42aad31a12fb9c833850e1dcaa5cf1.jpeg)
Під час затримання у підозрі вбивства журналіста Павла Шеремета військовий та волонтер Андрій Антоненко, відомий також як рок-музикант Riffmaster, намагався «замести сліди».
Про це в ефірі програми «Слобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, пише ТСН.
Він зазначив, що для затримання Антоненка потрібна була присутність його адвоката. І доки його чекали, Антоненко мав доступ до свого телефону. З нього він телефонував, писав смс, робив пости в соцмережах. В одній із розмов зі своїм родичем Сергієм він сказав, аби той виніс із квартири, де він проживав, «зелену штуку». Це почули правоохоронці.
«Слідство встановило, що перед обшуками один з співмешканців Андрія Антоненка виніс щось зелене, заховане в шафі в Антоненка», – сказав Аваков.
Саме тому серед ночі були паралельно проведені обшуки в кількох волонтерів, знайомих із Антоненком. «Зеленою штукою» виявилася частина міни МОН-50, подібною до тієї, якою підірвали журналіста Шеремета.
Під час обшуків у Сергія правоохоронці знайшли цю міну МОН-50, вона була у напіврозібраному вигляді. Міну вилучили, направили на експертизи – проводять експертизи ДНК, відібрані зразки на молекулярний аналіз.Як повідомлялося, Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля. 12 грудня у Національній поліції заявили, що у причетності до вбивства Шеремета підозрюють п’ятьох осіб: музиканта Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко (псевдонім «Ліса»), Яну Дугарь та подружжя Інну («Пума») і Владислава («Буча») Грищенків. Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.
Читати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у вбивстві Шеремета
Раніше суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк зачитав рішення Печерського суду про обрання для іншої підозрюваної у справі вбивства Шеремета медсестри Яни Дугарь запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту до 8 лютого 2020 року.
Також він взяв самовідвід на засіданні з обрання запобіжного заходу ветерану АТО Андрію Антоненку в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.
До цього він вчинив аналогічно на засіданні з обрання запобіжного заходу волонтеру і дитячому медику Юлії Кузьменко, проте тут йому відмовили.
Грищенкам не оголосили офіційних підозр у справі про вбивство журналіста Павло Шеремета, тому що вони фігурують лише як особи, які можуть володіти певною інформацією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в ефірі програми «Слобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, пише ТСН.
Він зазначив, що для затримання Антоненка потрібна була присутність його адвоката. І доки його чекали, Антоненко мав доступ до свого телефону. З нього він телефонував, писав смс, робив пости в соцмережах. В одній із розмов зі своїм родичем Сергієм він сказав, аби той виніс із квартири, де він проживав, «зелену штуку». Це почули правоохоронці.
«Слідство встановило, що перед обшуками один з співмешканців Андрія Антоненка виніс щось зелене, заховане в шафі в Антоненка», – сказав Аваков.
Саме тому серед ночі були паралельно проведені обшуки в кількох волонтерів, знайомих із Антоненком. «Зеленою штукою» виявилася частина міни МОН-50, подібною до тієї, якою підірвали журналіста Шеремета.
Під час обшуків у Сергія правоохоронці знайшли цю міну МОН-50, вона була у напіврозібраному вигляді. Міну вилучили, направили на експертизи – проводять експертизи ДНК, відібрані зразки на молекулярний аналіз.Як повідомлялося, Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля. 12 грудня у Національній поліції заявили, що у причетності до вбивства Шеремета підозрюють п’ятьох осіб: музиканта Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко (псевдонім «Ліса»), Яну Дугарь та подружжя Інну («Пума») і Владислава («Буча») Грищенків. Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.
Читати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у вбивстві Шеремета
Раніше суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк зачитав рішення Печерського суду про обрання для іншої підозрюваної у справі вбивства Шеремета медсестри Яни Дугарь запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту до 8 лютого 2020 року.
Також він взяв самовідвід на засіданні з обрання запобіжного заходу ветерану АТО Андрію Антоненку в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.
До цього він вчинив аналогічно на засіданні з обрання запобіжного заходу волонтеру і дитячому медику Юлії Кузьменко, проте тут йому відмовили.
Грищенкам не оголосили офіційних підозр у справі про вбивство журналіста Павло Шеремета, тому що вони фігурують лише як особи, які можуть володіти певною інформацією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
Мина
Показати IP
14 Грудня 2019 07:56
Не виноаатая я! Он сам пришёл.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
Вийдуть до Мина
Показати IP
14 Грудня 2019 11:29
Вийдуть через місяці три чотири. Слідство не має нічого на них, крім схожості походки. Все інше спробують вибити, або шантажем.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
999
Показати IP
14 Грудня 2019 08:42
Бандит бандитом і на лице не треба дивитись. А скільки таких серед нас, їздять в автобусах та тролейбусах, сидять поряд на сидінні у вагоні метро. Жуть та страх, що вони поряд.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
? до 999
Показати IP
14 Грудня 2019 11:28
І ніхто в таку лажу не вірить ... Справа почала сипатись ще на стадії обрання запобіжного заходу.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
Богдан Сташинський
Показати IP
14 Грудня 2019 09:14
Ці люди - продукт політики Парашенка, яких він використовував в своїх гнусних політичних і мародерських цілях, послухайте їх сленг - волосся дибом стає від риторики цих "дитячих лікарів"і рок музикантів , інтелектуальний рівень нижче плінтуса, а самооцінка як в Бонапарта,та й ще з нацистським нахилом, метою обрали керувати методами терору якщо не світом, то Україною точно. По Луцьку теж бігає пара схожих персонажів, але до них доїде черга...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
!!! до Богдан Сташинський
Показати IP
14 Грудня 2019 11:31
Це вже навіть не смішно. При сраліні були "справи врачів", яких він панічно боявся. А у нас справи "волонтерів, і бійців АТО" ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
Нінель Артемівна
Показати IP
14 Грудня 2019 09:33
От для чого порядній чесній людині ці речі на мирній території України?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
999 до Богдан Сташин
Показати IP
14 Грудня 2019 10:12
Кращий коментар у якому ви виклали своє бачення на те, що зараз відбувається в Україні я ще не читав. З вами, повністю згідний.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
999 до Нінель Артемі
Показати IP
14 Грудня 2019 10:49
Для чого, ви запитуєте. Задля самоствердження, що він сильніший за нас з вами, що він може зробити все що завгодно. Він уявив себе "Богом". Думаю, що в цієї людинм було дуже тяжке дитинство та юність або вгагалі їх не було. Він був маленьким хлопчиком та над ним у дворі інші знущались. Повірте в інтернеті про цього героя написано багато, але я навіть про нього читати не хочу. Такі люди як цей чоловік для мене гидота.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231178)
Guest
Показати IP
14 Грудня 2019 13:14
Суддя ВОВК- досі при посаді,,,,,,, ну це повний п******ць!!!
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
Сьогодні 22:06
Сьогодні 22:06
Уряд спростив ввезення енергетичних товарів в Україну
Сьогодні 20:50
Сьогодні 20:50
У ДТП в Києві загинув військовий з Волині Михайло Ковальчук
Сьогодні 20:31
Сьогодні 20:31
На Волині попрощались із Героєм Сергієм Грищуком
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
У Луцьку мотоцикліст зіткнувся з таксі, постраждала жінка
Сьогодні 19:32
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:32
Лише після отримання посвідки на проживання: ще одна країна ЄС посилила вимоги для українців
Сьогодні 19:13
Сьогодні 19:13
У Луцьку стартував мистецький інклюзивний табір
Сьогодні 18:54
Сьогодні 18:54
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.