П’ятеро спортсменів з Волині візьмуть участь у Паралімпійських іграх
![](/resize/450x224/r/files/news/2024/08-07/387470/454567418_808882224762959_1841545455607405849_n.jpg)
Путівки на ХVІІ літні Паралімпійські ігри, що триватимуть з 28 серпня по 8 вересня 2024 у Парижі, вибороли волинські спортсмени, які продемонстрували високі результати на чемпіонатах Європи та світу і включені до складу національної збірної команди.
Волинські паралімпійці змагатимуться у пара веслуванні академічному, пара легкій атлетиці, пара пауерліфтингу та пара каное. Про це повідомили у Волинському регіональному Центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».
На змагання поїдуть:
Марина Мажула – Заслужений майстер спорту України з пара каное (Луцька ТГ, Забродівська ТГ);
Анна Айсанова – Майстер спорту України міжнародного класу з пара веслування академічного (Рожищенська ТГ);
Станіслав Самолюк – Майстер спорту України міжнародного класу з пара веслування академічного (Ковельська ТГ);
Ярослав Окапінський – Майстер спорту України міжнародного класу з пара легкої атлетики (Ківерцівська ТГ);
Юрій Бабинець – Майстер спорту України міжнародного класу з пара пауерліфтингу (Ковельська ТГ).
Також до складу національної збірної для участі у ХVІІ літніх Паралімпійських іграх увійшла горохівчанка, випускниця Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Анжела Гаврисюк, яка нині представляє Рівненську область.
За досягненнями наших спортсменів можна буде спостерігати у ефірах телеканалу Equalympic, на сайті =AT0oBPEulJm_FdHvWR_mCzD--mkdvyaB-ri1wR1Zsn6RFJPvHQ1jZeGO3STS-Ew5Dmz80bsndOYd6COiDp2icL23fbPn_5J1o29E4oGe8Scmo9o7-M6qQc026qsTW3BJgnDbgFirh4ZSsiX3SPHxC9YbiGTPzV5hOAXjZAhPG1X_sDHuMiXynV7LyY_liKLppJez77U9qQ]Equalympic.com або на youtube-каналі Equalympic.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинські паралімпійці змагатимуться у пара веслуванні академічному, пара легкій атлетиці, пара пауерліфтингу та пара каное. Про це повідомили у Волинському регіональному Центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».
На змагання поїдуть:
Марина Мажула – Заслужений майстер спорту України з пара каное (Луцька ТГ, Забродівська ТГ);
Анна Айсанова – Майстер спорту України міжнародного класу з пара веслування академічного (Рожищенська ТГ);
Станіслав Самолюк – Майстер спорту України міжнародного класу з пара веслування академічного (Ковельська ТГ);
Ярослав Окапінський – Майстер спорту України міжнародного класу з пара легкої атлетики (Ківерцівська ТГ);
Юрій Бабинець – Майстер спорту України міжнародного класу з пара пауерліфтингу (Ковельська ТГ).
Також до складу національної збірної для участі у ХVІІ літніх Паралімпійських іграх увійшла горохівчанка, випускниця Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Анжела Гаврисюк, яка нині представляє Рівненську область.
За досягненнями наших спортсменів можна буде спостерігати у ефірах телеканалу Equalympic, на сайті =AT0oBPEulJm_FdHvWR_mCzD--mkdvyaB-ri1wR1Zsn6RFJPvHQ1jZeGO3STS-Ew5Dmz80bsndOYd6COiDp2icL23fbPn_5J1o29E4oGe8Scmo9o7-M6qQc026qsTW3BJgnDbgFirh4ZSsiX3SPHxC9YbiGTPzV5hOAXjZAhPG1X_sDHuMiXynV7LyY_liKLppJez77U9qQ]Equalympic.com або на youtube-каналі Equalympic.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.