П’яний волинянин побив на заправці незнайомого чоловіка та пошкодив домкратом його авто
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/03-22/379489/0100228o-0cec_1280x720.jpeg)
На Волині судили хулігана, який побив на АЗС чоловіка та пошкодив його авто. Ратнівський районний суд оштрафував дебошира на 29 тисяч гривень.
Як ідеться у вироку, злочин трапився торік 7 червня на автозаправці WOG у селищі Ратне на вулиці Центральній, 1А. Близько п’ятої ранку п’яний місцевий житель Вадим Д. підійшов до автомобіля Merсedes Benz 1324D, відчинив водійські дверцята та кілька разів вдарив водія у голову та тулуб. Внаслідок цього чоловік отримав легкі тілесні ушкодження.
На цьому хуліган не заспокоївся: він узяв з власного авто домкрат та вдарив по дзеркалу заднього виду та водійських дверцятах Mercedes, завдавши пошкоджень на 4 тисячі 350 гривень.
Вадим Д. визнав свою вину в суді, зазначивши, що обставин побиття раніше незнайомого йому потерпілого та розбиття дзеркала заднього виду й скла у водійських дверцятах його автомобіля не пам`ятає.
На початку судового розгляду волинянин пояснив свою неадекватну поведінку можливими наслідками вживання призначених йому лікарських засобів для подолання нікотинової залежності, заперечивши факт вживання алкогольних напоїв. Однак у іншому судовому засіданні він визнав перебування у стані алкогольного сп`яніння під час указаних подій.
Волинянин вказав, що компенсував потерпілому майнову та моральну шкоду. Потерпілий підтвердив це заявою, у якій також вказав, що покладається на думку суду в питанні обрання покарання.
Зрештою, суд вирішив призначити хулігану покарання у виді штрафу в розмірі 28 тисяч 900 гривень.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як ідеться у вироку, злочин трапився торік 7 червня на автозаправці WOG у селищі Ратне на вулиці Центральній, 1А. Близько п’ятої ранку п’яний місцевий житель Вадим Д. підійшов до автомобіля Merсedes Benz 1324D, відчинив водійські дверцята та кілька разів вдарив водія у голову та тулуб. Внаслідок цього чоловік отримав легкі тілесні ушкодження.
На цьому хуліган не заспокоївся: він узяв з власного авто домкрат та вдарив по дзеркалу заднього виду та водійських дверцятах Mercedes, завдавши пошкоджень на 4 тисячі 350 гривень.
Вадим Д. визнав свою вину в суді, зазначивши, що обставин побиття раніше незнайомого йому потерпілого та розбиття дзеркала заднього виду й скла у водійських дверцятах його автомобіля не пам`ятає.
На початку судового розгляду волинянин пояснив свою неадекватну поведінку можливими наслідками вживання призначених йому лікарських засобів для подолання нікотинової залежності, заперечивши факт вживання алкогольних напоїв. Однак у іншому судовому засіданні він визнав перебування у стані алкогольного сп`яніння під час указаних подій.
Волинянин вказав, що компенсував потерпілому майнову та моральну шкоду. Потерпілий підтвердив це заявою, у якій також вказав, що покладається на думку суду в питанні обрання покарання.
Зрештою, суд вирішив призначити хулігану покарання у виді штрафу в розмірі 28 тисяч 900 гривень.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькому районі на березі річки виявили тіло чоловіка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
Рада ЄС ще раз продовжила економічні санкції проти Росії
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
У Луцьку п'яний водій на Mazda катав пасажира з наркотиками
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Ще понад 80 жителів Донеччини евакуювали на Волинь
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
Австрія взяла на лікування важкохворих дітей з «Охматдиту»
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Луцьку водій Volkswagen збив 9-річну дівчинку
Сьогодні 11:31
Сьогодні 11:31
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.