Перші дні «Волині» на зборах. Відео
![](/resize/450x337/r/files/news/2018/02-05/237728/27545142_1553067131474582_9106804203811484365_n.jpg)
Уже протягом кількох днів ФК «Волинь» перебуває у турецькому Белеку.
Тренерський штаб на чолі з Віктором Богатирем продовжує потроху нарощувати навантаження та відпрацьовувати з футболістами різні тактичні та технічні моменти, повідомили у прес-службі клубу.
«Зараз команда працює у дворазовому режимі, відпрацьовуємо багато вправ та моментів на тренуваннях. Уже 9 лютого будемо готові зіграти перший спаринг. Наразі усі здорові та знаходяться у хорошому гуморі, а також мають велике бажання працювати», - розповів наставник «Волині» Віктор Богатир.
Про свої враження від зборів та головну мету на залишок сезону розповіли гравці клубу.
Олександр Климець: «Збори суттєво відрізняються від тих, які були у нас в академії. Тут усі старші, процес більш жорсткий, потрібно, щоб м’яч швидше ходив. Трохи важко, але дуже подобається, що ми багато займаємося та набираємося сил».
Юрій Тетеренко: «Під кожного тренера треба підлаштовуватися, адже він краще знає, як нам грати. По самих тренуваннях – зараз у нас нова тактика, і потихеньку з гравцями будемо вивчати її та грати футбол».
Євген Зарічнюк: «Ситуація зараз непроста, але головне – награти зв’язки на зборах, і тоді у чемпіонаті все буде добре. Щодо дня народження (3 лютого – прим. авт..), то за одинадцять років професійної кар’єри я лише одного разу святкував його вдома, а не на зборах, тому все з цим нормально».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тренерський штаб на чолі з Віктором Богатирем продовжує потроху нарощувати навантаження та відпрацьовувати з футболістами різні тактичні та технічні моменти, повідомили у прес-службі клубу.
«Зараз команда працює у дворазовому режимі, відпрацьовуємо багато вправ та моментів на тренуваннях. Уже 9 лютого будемо готові зіграти перший спаринг. Наразі усі здорові та знаходяться у хорошому гуморі, а також мають велике бажання працювати», - розповів наставник «Волині» Віктор Богатир.
Про свої враження від зборів та головну мету на залишок сезону розповіли гравці клубу.
Олександр Климець: «Збори суттєво відрізняються від тих, які були у нас в академії. Тут усі старші, процес більш жорсткий, потрібно, щоб м’яч швидше ходив. Трохи важко, але дуже подобається, що ми багато займаємося та набираємося сил».
Юрій Тетеренко: «Під кожного тренера треба підлаштовуватися, адже він краще знає, як нам грати. По самих тренуваннях – зараз у нас нова тактика, і потихеньку з гравцями будемо вивчати її та грати футбол».
Євген Зарічнюк: «Ситуація зараз непроста, але головне – награти зв’язки на зборах, і тоді у чемпіонаті все буде добре. Щодо дня народження (3 лютого – прим. авт..), то за одинадцять років професійної кар’єри я лише одного разу святкував його вдома, а не на зборах, тому все з цим нормально».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Близько 1200 окупантів та 69 артсистем: втрати РФ за добу
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Звинувачують у тероризмі та неонацизмі: уряд Малі заявив про розрив дипвідносин з Україною
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
Запрошує побратимів на риболовлю: у Луцькому районі чоловік розчистив ставки й тепер вирощує рибу
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Знову за ґрати: на Волині судили жінку, яка п’яною залізла в чужий будинок і вкрала велосипед![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
На Волині на півтора місяця заборонять ловити раків
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Судили за інцидент на дорозі: у Луцьку чоловік вдарив кулаком в обличчя водія, бо заблокував дорогу і не пропускав автівки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.