USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Перша країна ЄС скасувала всі карантинні обмеження

1 Лютого 2022 18:09
Данія першою в ЄС скасувала всі коронавірусні обмеження. Нові правила набули чинності 1 лютого.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на France24.

Скасували всі обмеження, включаючи носіння масок та обмеження на роботу закладів.

Діють лише обмеження на в’їзд до країни. З-за меж Шенгенської зони пускають лише вакцинованих.

Читати ще: Євросоюз змінює правила в'їзду для туристів: умови перетину кордону

Уряд зміг прийняти таке рішення завдяки високому рівню вакцинації. Понад 60% данців отримали третю дозу вакцини. Загалом 80% населення мають імунітет до коронавірусу. У Данії щодня фіксують 40-50 тис. нових випадків хвороби при населенні 5,8 млн.

64% данців підтримали рішення уряду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
дідо Показати IP 1 Лютого 2022 18:47
молодці датчани, всі провакцинувалися і живуть нормально...а тупі безграмотні совки страшні казки один одному розказують про шкідливість вакцини...
Очевидно до дідо Показати IP 1 Лютого 2022 19:26
Датчани провакцинувалися, молодці! Але читайте уважно: "-У Данії щодня фіксують 40-50 тис. нових випадків хвороби при населенні 5,8 млн." Пропорцію в порівнянні з Україною самі порахуєте, чи Вам допомогти?
дідо до Очевидно Показати IP 1 Лютого 2022 20:03
це не смертельні випадки...тестування у Данії більше ніж в Україні..
Коля до дідо Показати IP 1 Лютого 2022 20:56
Провакцинувалися і кожен день 50 тисяч нових хворих. Мозги є щоб дочитати? Чи там одна полова залишилась?
Сс Показати IP 1 Лютого 2022 19:45
Десь нас тут обманюють... високий рівень імунізації - щодня фіксують 40-50 тисяч! Як так?
Ігор Показати IP 1 Лютого 2022 23:09
Якщо припустити, що населення Данії 6млн і кожного дня отримуємо по 40тис нових захворювань, - то в них всі перехворіють за 150 днів (5 міс), якщо сюди добавити вакцинацію, то я думаю, що в них коронавірус вже перейшов в стадію звичайної простуди - по-суті всі вже мають імунітет чи від хвороби чи від вакцини. Тобто захворів, кілька днів покашляв чи пошмаркав і далі до роботи