«Перша хвилина миру» у Луцьку: містяни помолилися за полеглих Героїв
Урочистий концерт, спільна молитва та хвилина мовчання – у Луцьку долучилися до всеукраїнської акції «Перша хвилина миру», яку в Україні організовують з 2014 року.
Із 22:30 на Театральний майдані звучали патріотичні пісні, а рівно о 23:00 присутні запустили у небо блакитні та жовті кульки.
Цей час особливий, адже саме 72 роки тому о 23 годині відбулося повторне підписання акту капітуляції нацистської Німеччини перед країнами антигітлерівської коаліції - в Європі запанував мир.
До присутніх звернувся виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, який висловив впевненість, що скоро настане й хвилина миру після російсько-української війни.
«Шановні лучани, у нашому житті існує багато символічних подій. І перша хвилина миру – це та хвилина, про яку думали солдати ще 22 червня 1941 року, коли ворог перейшов кордони нашої держави. І гинули лише тому, що людиноненависницька ідеологія вимагала жертв, крові. І в результаті боротьби мільйонів людей ця хвилина настала. Але кожного разу, коли говоримо про хвилину миру, маємо пам’ятати і про першу хвилину війни. На жаль, сьогодні наша країна відчула першу хвилину війни. І тепер усі українці чекають першу хвилину миру. Я не сумніваюся, що вона настане, адже ми переможемо ворога», - наголосив Григорій Пустовіт.Також виступив зі словом і заступник голови обласної ради Роман Капюк.
«Жодна сім’я в Україні не залишилася без втрат, а вони були колосальні. Багато років перемога над фашизмом єднали чимало народів. Втім, Росія оголосила нам війну, окупувала Крим та хоче загарбати наші території. Тому я хочу побажати, щоб і нинішня війна якнайшвидше закінчилася», - зазначив Роман Карпюк.А голова ОДА Олександр Савченко зауважив, що ми мусимо показати сусіду, що завжди можемо «дати по зубах» тим, хто посягає на нашу цілісність та щастя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Із 22:30 на Театральний майдані звучали патріотичні пісні, а рівно о 23:00 присутні запустили у небо блакитні та жовті кульки.
Цей час особливий, адже саме 72 роки тому о 23 годині відбулося повторне підписання акту капітуляції нацистської Німеччини перед країнами антигітлерівської коаліції - в Європі запанував мир.
До присутніх звернувся виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, який висловив впевненість, що скоро настане й хвилина миру після російсько-української війни.
«Шановні лучани, у нашому житті існує багато символічних подій. І перша хвилина миру – це та хвилина, про яку думали солдати ще 22 червня 1941 року, коли ворог перейшов кордони нашої держави. І гинули лише тому, що людиноненависницька ідеологія вимагала жертв, крові. І в результаті боротьби мільйонів людей ця хвилина настала. Але кожного разу, коли говоримо про хвилину миру, маємо пам’ятати і про першу хвилину війни. На жаль, сьогодні наша країна відчула першу хвилину війни. І тепер усі українці чекають першу хвилину миру. Я не сумніваюся, що вона настане, адже ми переможемо ворога», - наголосив Григорій Пустовіт.Також виступив зі словом і заступник голови обласної ради Роман Капюк.
«Жодна сім’я в Україні не залишилася без втрат, а вони були колосальні. Багато років перемога над фашизмом єднали чимало народів. Втім, Росія оголосила нам війну, окупувала Крим та хоче загарбати наші території. Тому я хочу побажати, щоб і нинішня війна якнайшвидше закінчилася», - зазначив Роман Карпюк.А голова ОДА Олександр Савченко зауважив, що ми мусимо показати сусіду, що завжди можемо «дати по зубах» тим, хто посягає на нашу цілісність та щастя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698143)
Анонім
Показати IP
9 Травня 2018 08:21
Шо ви молитесь а в серці злоба!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698143)
Лучанин
Показати IP
9 Травня 2018 09:26
Ніколи не пробачу цій владі те, що відібрала у мільйонів людей нормальне святкування 9 Травня.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698143)
Е до Лучанин
Показати IP
9 Травня 2018 10:26
Нормальне то яке?святкуй солі скільки забажаєш. Маєш навіть вихідний.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698143)
скептик до Лучанин
Показати IP
9 Травня 2018 19:09
а тобі що , ще 100 грам налити ?
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.