USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

«Перестаньмо купувати ці срані долари», – співзасновник monobank розповів, як протистояти Росії

28 Січня 2022 15:29
Співзасновник мonobank Олег Гороховський закликає українців перестати купувати долари США і тим самим зупинити обвал української гривні на тлі зростаючої російської агресії.

Про це Гороховський написав у Facebook.

Гороховський переконаний, що відмова українців від придбання американських доларів допоможе зміцнити гривню.

«Перестаньмо купувати ці срані долари!

Якщо почнеться війна вони не врятують нас, а якщо її не буде вони нам за такою ціною будуть тільки нагадувати про наше боягузтво і слабкість», – зазначив банкір.

За словами співзасновника мonobank, обвалена гривня вдарить по українській економіці незалежно від того, піде Росія на вторгнення в Україну чи ні.

«Буде війна чи не буде, а курс, що обвалився нижче 30 гривень за долар, так боляче вдарить по економіці й по людях, що наші «доброзичливці» будуть в цілковитому захваті. Так вийшло, що слабка Україна вигідна всім і колективному Заходу, який забирає звідси за копійки працездатне населення і з розумним виглядом потім розповідає як нам виконувати їх інструкції й Росії, якій за всяку ціну треба пояснювати своїм громадянам, що сито жити в монархії краще, ніж вільно в банановій республіці», – написав Гороховський.

На думку банкіра українці можуть вплинути на політичну та економічну ситуацію в країні та протистояти російській агресії не лише взявши до рук зброю.

«Слабка Україна невигідна нам з вами. Тут наша Батьківщина, наша земля, тут ростуть наші діти й живуть наші батьки, тут ми радіємо і сумуємо, нікуди не хочемо їхати та нікого не збираємося боятися. Ми самі хочемо вирішувати, як нам жити та що обирати. І якщо вже ми готові зі зброєю йти та захищати свою Батьківщину і ризикувати своїм життям, то чому б нам не ризикнути найменшим – «примарною втратою на курсі» і не підтримати самих себе», – заявив банкір.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
скептик Показати IP 28 Січня 2022 15:50
воно обкурилось, чи що ?
555 Показати IP 28 Січня 2022 15:53
А сам в якій валюті виводиш кошти за кордон?
скептик до 555 Показати IP 28 Січня 2022 21:10
монобанк працює по ліцензії кацапського універсал-банку, для якого це є основним доходом. ліцензії на банківську діяльність монобанк не має, тобто це фірма типу "рога і копитаґ. це лише програмне забезпечення для здійснення фінансових операцій. ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ - НІЯКОЇ
? Показати IP 28 Січня 2022 16:00
Як такий ,,примітив,, може бути засновником банку ? Добре що ніхто таку вош не сприймає поважно. Цікаво, він сам на гривнях сидить ? А по друге ця як він висловився,,всрана,, валюта - валюта країни що шле допомогу військову і не тільки. Може в рублях запропонує шкарпетки висихати ?
ботоксШМЯК Показати IP 28 Січня 2022 16:07
Він хворий? То в обвалі долара винні українці, не уря, ВР, президент, а українці які купують долари? Він точно хворий.
Петро Показати IP 28 Січня 2022 16:11
Нехай сам перестане це робити, а ми - подивимося
Анонім Показати IP 28 Січня 2022 16:18
Я не користуюсь монобанком, тим більше не знаю що це за один розказує що мені робити.Боїться що зараз люди куплять за 28,а продадуть за 30 і він не розбагатіє.Не вірю нікому.
Климкин Показати IP 28 Січня 2022 16:25
КАк раз и нужно скупать евро
Дядько Показати IP 28 Січня 2022 16:25
А не пішов би, пане Гороховський!? Кожен багатий Буратіно буде повчати, що мені робити. Яку зарплату отримуєш? Як голова правління Укргазбанк у, Укрпошти, Укрзалізниці? Ви живете в своєму світі, а прості люди в своєму. Отже, свої поради прибережіть для таких нуворишів, як сам. Вони скупляють долари.
Александр - 1 Показати IP 28 Січня 2022 17:07
«Перестаньмо купувати ці срані долари»... Ну да , еще бы посоветовал вкладывать в недвижимость, золото, и ценные бумаги. Как говорится - кому щи жидкие а кому брильянты мелкие..
лучанин Показати IP 28 Січня 2022 17:07
цэж просто неприпустимо
цікавий Показати IP 28 Січня 2022 18:07
Це через помилку курсу валют його мененджером два дні тому? Півгодини продавали доляри на 1 грн дешевше.
Нострадамус Показати IP 28 Січня 2022 19:38
Дуже цiнна порада!...
Дідо Показати IP 28 Січня 2022 23:36
Сказав той у якого купівля доларів по найвищому курсу, ги