Переселенець з Донеччини, який живе у Луцьку, став триразовим чемпіоном Європи з гирьового спорту
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/12-11/373565/photo_2023-12-11_09-34-55.jpg)
Євген Нескреба став триразовим чемпіоном Європи із гирьового спорту. Чоловік повернувся зі змагань до Луцька, куди переїхав із сім’єю з Донеччини на початку повномасштабного вторгнення.
Суспільному спортсмен розповів: змагання відбувалися в італійському місті Фінале-Лігуре з 1 до 3 грудня. Збірна України посіла третє загальнокомандне місце.
«Було до 200 спортсменів з 14 держав. Зі мною були суперники до 80 кілограмів, до 95, я більше за них підняв. Плюс ще коефіцієнт, що від них легший був. Там відрив у 51 бал», – розповідає Євген.До європейської першості спортсмен готувався кілька місяців. До цього отримав звання п'ятиразового чемпіона світу. Тренування чоловік поєднує з роботою охоронця.
Читати ще: Втратив усе, нині працює в луцькому супермаркеті: історія п’ятиразового чемпіона світу
Зі слів Євгена, в зруйнованому російськими військами будинку у Волновасі залишив понад 600 своїх нагород і майже 200 медалей його двох доньок, яких він тренує. На нещодавніх змаганнях в Італії брала участь і його 20-річна донька Тетяна.«Вона виборола четверте місце, а наступного дня стала чемпіонкою Європи. У мене ще є учні. Двоє із них зараз у Литві, онлайн їх треную. Хтось є у Полтаві, у Житомирі, у Чернігові. З Волновахи роз’їхались хто куди», – каже гирьовик.Спортсмен Євген Нескреба додав, що після відпочинку відновить тренування й підготовку до фінальних календарних змагань у Києві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Суспільному спортсмен розповів: змагання відбувалися в італійському місті Фінале-Лігуре з 1 до 3 грудня. Збірна України посіла третє загальнокомандне місце.
«Було до 200 спортсменів з 14 держав. Зі мною були суперники до 80 кілограмів, до 95, я більше за них підняв. Плюс ще коефіцієнт, що від них легший був. Там відрив у 51 бал», – розповідає Євген.До європейської першості спортсмен готувався кілька місяців. До цього отримав звання п'ятиразового чемпіона світу. Тренування чоловік поєднує з роботою охоронця.
Читати ще: Втратив усе, нині працює в луцькому супермаркеті: історія п’ятиразового чемпіона світу
Зі слів Євгена, в зруйнованому російськими військами будинку у Волновасі залишив понад 600 своїх нагород і майже 200 медалей його двох доньок, яких він тренує. На нещодавніх змаганнях в Італії брала участь і його 20-річна донька Тетяна.«Вона виборола четверте місце, а наступного дня стала чемпіонкою Європи. У мене ще є учні. Двоє із них зараз у Литві, онлайн їх треную. Хтось є у Полтаві, у Житомирі, у Чернігові. З Волновахи роз’їхались хто куди», – каже гирьовик.Спортсмен Євген Нескреба додав, що після відпочинку відновить тренування й підготовку до фінальних календарних змагань у Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.