Передавала ворогу 70% зібраного врожаю: на Харківщині затримали колаборантку
![](/resize/450x251/r/files/news/2022/10-05/348012/a11.jpg)
На деокупованій частині Харківщини співробітники СБУ викрили на співпраці з рашистами депутатку від забороненої нині політичної партії «ОПЗЖ». Вона добровільно передавала загарбникам сільськогосподарську продукцію та пальне, а також надавала власні приміщення для розташування військових формувань і військової техніки держави-агресора.
Жінка є власницею кількох фермерських господарств на території Шевченківської громади, повідомляє СБУ.
За даними слідства, вона домовилася з окупантами про умови ведення нею сільськогосподарської діяльності: 70% зібраного врожаю вона мала віддавати представникам окупаційної влади.
Натомість окупанти фактично дозволили їй захопити чужі сільськогосподарські угіддя і техніку інших агропідприємств, власники яких не пішли на співпрацю з ворогом. Для цього загарбники призначили її на посаду керівника так званої «спілки виробників сільськогосподарської продукції» та санкціонували взяти під своє «зовнішнє управління» активи інших господарств.
СБУ встановила, що у серпні жінка передала окупантам 250 тонн насіння соняшнику з врожаю минулого року, які були відразу вивезені на територію рф.
Співробітники СБУ затримали ворожу поплічницю після деокупації території Шевченківської громади.
У рамках кримінального провадження, яке розслідується слідчими СБУ, депутатці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу ˗ тримання під вартою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Жінка є власницею кількох фермерських господарств на території Шевченківської громади, повідомляє СБУ.
За даними слідства, вона домовилася з окупантами про умови ведення нею сільськогосподарської діяльності: 70% зібраного врожаю вона мала віддавати представникам окупаційної влади.
Натомість окупанти фактично дозволили їй захопити чужі сільськогосподарські угіддя і техніку інших агропідприємств, власники яких не пішли на співпрацю з ворогом. Для цього загарбники призначили її на посаду керівника так званої «спілки виробників сільськогосподарської продукції» та санкціонували взяти під своє «зовнішнє управління» активи інших господарств.
СБУ встановила, що у серпні жінка передала окупантам 250 тонн насіння соняшнику з врожаю минулого року, які були відразу вивезені на територію рф.
Співробітники СБУ затримали ворожу поплічницю після деокупації території Шевченківської громади.
У рамках кримінального провадження, яке розслідується слідчими СБУ, депутатці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу ˗ тримання під вартою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.