Передали медикам: у Луцьку рятувальники визволили з квартири чоловіка, який не виходив на зв’язок
Протягом минулої доби рятувальники двічі виїжджали на проведення аварійно-рятувальних робіт.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
У Камені-Каширському рятувальники відчинили двері в квартиру, за якими перебували двоє дітей.
Також вчора в Луцьку на вулиці Конякіна працювали рятувальники групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення. У квартирі на сьомому поверсі перебував чоловік, який останнім часом не виходив на зв’язок. Тож рятувальники за допомогою шанцевого інструменту відчинили вхідні двері, аби в помешкання потрапили родичі, медики й поліція.
На щастя, чоловік був живий, проте потребував медичної допомоги. Бійці ДСНС перенесли його із сьомого поверху до карети невідкладної медичної допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
У Камені-Каширському рятувальники відчинили двері в квартиру, за якими перебували двоє дітей.
Також вчора в Луцьку на вулиці Конякіна працювали рятувальники групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення. У квартирі на сьомому поверсі перебував чоловік, який останнім часом не виходив на зв’язок. Тож рятувальники за допомогою шанцевого інструменту відчинили вхідні двері, аби в помешкання потрапили родичі, медики й поліція.
На щастя, чоловік був живий, проте потребував медичної допомоги. Бійці ДСНС перенесли його із сьомого поверху до карети невідкладної медичної допомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.