USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.35 41.65
  • PLN 10.45 10.62

Пенсій, як у Європі очікувати не варто, – Зеленський

17 Вересня 2020 20:02
Українцям не варто очікувати на соціальне забезпечення європейського рівня, але деяке підвищення заплановане на наступний рік.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає РБК-Україна. Таким чином він відреагував на закладені у держбюджеті-2021 параметри соціальних виплат.

«Соціалка. Поставлено завдання підвищення зарплат науковцям і вчителям, медикам і, на скільки це можна, пенсіонерам», – сказав він.

Як нагадав президент, з наступного року заплановані доплати пенсіонерам старше 75 років.

«Чи варто очікувати, що вона одразу (пенсія. – Ред.) буде європейського рівня? Я думаю, що очікувати цього не треба. Але наступного бюджетного року вона буде збільшена і все одно, у будь-якому випадку, за декілька років ми вийдемо на нормальний людський рівень соціалки», – сказав президент.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ігор луцький Показати IP 17 Вересня 2020 20:29
Достатньо було надрукувати перші два речення.
Ой Показати IP 17 Вересня 2020 20:36
А шо такоє, може хоть вчителям 4000€перепаде?
Фотка супер Показати IP 17 Вересня 2020 20:52
Шкода, що звуків не чути.
скептик до Фотка супер Показати IP 18 Вересня 2020 11:31
звуки ззаду в штанях. та й запах відповідний
пенсіонер Показати IP 17 Вересня 2020 20:54
Дак всі пенсіонери які вільні від Тимошенко за Зеленського заради благополучія голосували. А шо тепер?????????????????
Валерій Показати IP 17 Вересня 2020 21:02
Тому й не варто нам мати такого президента
Я Показати IP 17 Вересня 2020 21:11
Чогось як рвуться до влади, то тікі й чути обіцянки "заживемо як в Європі". А як дорвуться до корита - то вже "не варто очікувати". Дістали.
Ехо до Я Показати IP 17 Вересня 2020 23:37
Щоб побачити в якій #опі знаходиться Україна і в яких боргах потрібно стати Президентом.
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2020 23:29
А чого ж ми йдемо у Європу?
скептик до Лучанин Показати IP 18 Вересня 2020 11:33
а хто казав, що ми туди йдемо ? по чому це видно ?
Анонім Показати IP 17 Вересня 2020 23:51
Як ціни на електрику, то як в Європі, як ціни на автомобілі, то в десять разів більші ніж в Європі, як штрафи, то весь час збільшують, щоб як в Європі, як ціни на продукти, то як в Європі. За то як зарплата чи пенція, то як в найбідніших країн світу і очікувати на кращу не варто. Як так в країні де є все, де найбагатші чиновників в світі, народ вмирає з голоду.
інші пенсіонери до Анонім Показати IP 18 Вересня 2020 10:34
Про що це Ви,шановний? мені 67 років,стаж 42р -пенсія зросла на 7гр 40коп це уже Ваш преЗЕдент добавив ! отримую 2424гр18коп і щасливий безмежно,А аптека за європ цінами!
паприколу Показати IP 18 Вересня 2020 10:24
на выбор - Дайте Бубочке еще 100 дней! - А вот твой Порох!... - Иди ты, порохобот проклятый.
турбо режим до паприколу Показати IP 18 Вересня 2020 10:56
И еще потом 5 лет! зато весело! и такой жизнерадостный бубочка....