«Пелюстки – краплі білосніжної акварелі»: луцькі дерева тішать цвітом. Фото
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/04-28/314293/01w.jpg)
Весна цьогоріч видалася непривітною. Одразу й не пригадаєш, коли у квітні було так холодно. Однак природа приготувала подарунок на Великдень.
Синоптики обіцяли, що кінець квітня та перші дні травня потішать нас теплом і будуть майже без опадів. І варто було прогнозам почати збуватися, як природа одразу відреагувала.
Дивовижні перетворення відбулися з бруньками. Від мініатюрних пуп’янків аличі, абрикоса, вишні до каштанів – рослини наче потягнулися до неба і розкрили молоді листочки та цвіт.Читати ще: У Луцьку розквітли перші підсніжники. Фото
Кілька сонячних днів – і маємо чудову картину: білі, наче обсипані снігом, гілки на тлі небесної блакиті. Вкотре переконуєшся – усе любить тепло. Тепер залишається сподіватися, що нічне похолодання не знищить тендітні пелюстки.Не менш красиві замальовки й на землі. Добре знані та безіменні (для необізнаних) рослини різних кольорів та розмірів милують око – сонячне світло наче насичує їх барвами.А якщо і потраплять в об’єктив краплини після дощу на пелюстках, то вони лише додають колориту світлинам. Усе це, як виявляється, приємно дивує не лише людей, а й перших метеликів.Олександр ДУРМАНЕНКО
Фото автора
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Синоптики обіцяли, що кінець квітня та перші дні травня потішать нас теплом і будуть майже без опадів. І варто було прогнозам почати збуватися, як природа одразу відреагувала.
Дивовижні перетворення відбулися з бруньками. Від мініатюрних пуп’янків аличі, абрикоса, вишні до каштанів – рослини наче потягнулися до неба і розкрили молоді листочки та цвіт.Читати ще: У Луцьку розквітли перші підсніжники. Фото
Кілька сонячних днів – і маємо чудову картину: білі, наче обсипані снігом, гілки на тлі небесної блакиті. Вкотре переконуєшся – усе любить тепло. Тепер залишається сподіватися, що нічне похолодання не знищить тендітні пелюстки.Не менш красиві замальовки й на землі. Добре знані та безіменні (для необізнаних) рослини різних кольорів та розмірів милують око – сонячне світло наче насичує їх барвами.А якщо і потраплять в об’єктив краплини після дощу на пелюстках, то вони лише додають колориту світлинам. Усе це, як виявляється, приємно дивує не лише людей, а й перших метеликів.Олександр ДУРМАНЕНКО
Фото автора
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721500805)
456
Показати IP
2 Травня 2021 16:51
ЛЄ-ПО-ТА!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721500805)
Лучанка
Показати IP
2 Травня 2021 21:35
Краса неймовірна!!!!
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
Сьогодні 20:48
Сьогодні 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.