Патріотичний фестиваль «Криївка Перця» на Волині зібрав півтори тисячі учасників
Четвертий патріотичний фестиваль «Криївка Перця», що відбувся цими вихідними, зібрав понад півтори тисячі учасників Ківерцівського району та гостей із різних куточків України.
Мета фестивалю – національно-патріотичне виховання молоді, вшанування жертв кривавих воєн ХХ та ХХІ ст., які відбувалися і, на жаль, відбуваються і нині на території України; відзначення живих героїв та свідків цих подій.
Урочисте відкриття фестивалю розпочалося спільним виконанням гімну України, що об'єднало усіх його учасників.
З вітальним словом до глядачів звернулись голова Цуманської ОТГ – Анатолій Дорошук, депутат Волинської обласної ради – Юрій Ройко та перший заступник міського голови Григорій Недопад.
Як завжди, родзинкою фестивалю стала історична реконструкція бою УПА з підрозділом Вермахту, відтворена військово-історичною групою «Азимут».
Насиченою також була і музична програма. Участь у фестивалі взяли аматорські, народні корективи м. Луцька, Ужгорода та сусідніх ОТГ. Окрасою пісенної частини фестивалю став виступ Державного академічного Волинського народного хору.
На території проведення фестивалю діяли декілька фотозон, у яких кожен охочий зміг сфотографуватися разом із учасниками реконструкції, а також фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка».
Працівниками Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» була організовані: екскурсія для школярів смт Цумань на «Перцеву гору» – місце останньої криївки Василя Перця (Чепелюка); експедиція з дослідження природи та історії «Цуманської пущі» для вихованців Волинського обласного центру спорту та екскурсій, а також «Екогалявина», на якій дітей розважали іграми екоосвітнього спрямування.
Гостей фестивалю частували смачним кулішем та іншими стравами народної кухні.
Після завершення основної програми та із настанням темряви – було запалену ватру, як символ об`єднання громади. Гуляння до ночі продовжилися українською дискотекою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мета фестивалю – національно-патріотичне виховання молоді, вшанування жертв кривавих воєн ХХ та ХХІ ст., які відбувалися і, на жаль, відбуваються і нині на території України; відзначення живих героїв та свідків цих подій.
Урочисте відкриття фестивалю розпочалося спільним виконанням гімну України, що об'єднало усіх його учасників.
З вітальним словом до глядачів звернулись голова Цуманської ОТГ – Анатолій Дорошук, депутат Волинської обласної ради – Юрій Ройко та перший заступник міського голови Григорій Недопад.
Як завжди, родзинкою фестивалю стала історична реконструкція бою УПА з підрозділом Вермахту, відтворена військово-історичною групою «Азимут».
Насиченою також була і музична програма. Участь у фестивалі взяли аматорські, народні корективи м. Луцька, Ужгорода та сусідніх ОТГ. Окрасою пісенної частини фестивалю став виступ Державного академічного Волинського народного хору.
На території проведення фестивалю діяли декілька фотозон, у яких кожен охочий зміг сфотографуватися разом із учасниками реконструкції, а також фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка».
Працівниками Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» була організовані: екскурсія для школярів смт Цумань на «Перцеву гору» – місце останньої криївки Василя Перця (Чепелюка); експедиція з дослідження природи та історії «Цуманської пущі» для вихованців Волинського обласного центру спорту та екскурсій, а також «Екогалявина», на якій дітей розважали іграми екоосвітнього спрямування.
Гостей фестивалю частували смачним кулішем та іншими стравами народної кухні.
Після завершення основної програми та із настанням темряви – було запалену ватру, як символ об`єднання громади. Гуляння до ночі продовжилися українською дискотекою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
На Донеччині загинув воїн з Волині Михайло Водонос
10 Серпня 2024 20:18
10 Серпня 2024 20:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.