Партнерський подарунок: любешівці отримали від поляків пожежний автомобіль
![](/resize/450x336/r/files/news/2021/11-05/325688/253409366_587285419243059_5201377330136352806_n.jpg)
Днями Любешівська громада отримала цінний подарунок від польських партнерів – професійний пожежний автомобіль.
3 листопада відбулася робоча зустріч Любешівського селищного голови Олега Куха з вуйтом Яцеком Анасевичем, його заступником Адамом Куном та іншими представниками гміни Ґлуськ Люблінського воєводства.
Як повідомили у Любешівській селищній раді, в рамках візиту польська сторона на умовах дарування передала Любешівській громаді пожежний автомобіль Magirus-Deutz 170 D11F.
Зі слів Олега Куха, після завершення процедури реєстрації спецавто передадуть Центру безпеки селищної ради в один із шести підрозділів місцевої пожежної охорони.
Слід зазначити, що така співпраця із польською стороною стала можливою завдяки участі Любешівської громади в міжнародному проекті технічної допомоги «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області», що стартував наприкінці 2018 року в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
З української сторони проект реалізовують Комунальна установа Волинської обласної ради «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», з польської – «Асоціація органів місцевого самоврядування Єврорегіону «Буг».
Завдяки участі в міжнародному проекті у 15 громад Волині залучено понад 200 тисяч євро.
Читати ще: Зазирнути у реанімобіль та в авто пожежників: любешівські школярі вдруге взяли участь в акції «Безпечний пішохід». Фото
Нагадаємо також, що в рамках проекту пожежні автомобілі із Польщі раніше отримали Литовезька та Жидичинська громади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
3 листопада відбулася робоча зустріч Любешівського селищного голови Олега Куха з вуйтом Яцеком Анасевичем, його заступником Адамом Куном та іншими представниками гміни Ґлуськ Люблінського воєводства.
Як повідомили у Любешівській селищній раді, в рамках візиту польська сторона на умовах дарування передала Любешівській громаді пожежний автомобіль Magirus-Deutz 170 D11F.
Зі слів Олега Куха, після завершення процедури реєстрації спецавто передадуть Центру безпеки селищної ради в один із шести підрозділів місцевої пожежної охорони.
Слід зазначити, що така співпраця із польською стороною стала можливою завдяки участі Любешівської громади в міжнародному проекті технічної допомоги «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області», що стартував наприкінці 2018 року в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
З української сторони проект реалізовують Комунальна установа Волинської обласної ради «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», з польської – «Асоціація органів місцевого самоврядування Єврорегіону «Буг».
Завдяки участі в міжнародному проекті у 15 громад Волині залучено понад 200 тисяч євро.
Читати ще: Зазирнути у реанімобіль та в авто пожежників: любешівські школярі вдруге взяли участь в акції «Безпечний пішохід». Фото
Нагадаємо також, що в рамках проекту пожежні автомобілі із Польщі раніше отримали Литовезька та Жидичинська громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722493312)
юрій миколайович
Показати IP
6 Листопада 2021 09:56
Машині років 40 мінімум,хлам ,на тобі боже що мені не гоже.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722493312)
555 до юрій миколайович
Показати IP
6 Листопада 2021 19:26
Відносно новий автомобіль. В місцевих громадах на чергуванні знаходяться пожежні автомобілі 60-70 років минулого століття.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722493312)
Вацек
Показати IP
6 Листопада 2021 12:32
Поляки все роблять для того щоб повернути собі західну Україну, територію якої вважають своїми. Щоб українці самі захотіли бути в Польщі. Так що такі подаруночки, прокладання дороги в Устилузі далеко не від доброти душевної
![](/public/images/user_no_foto.png?1722493312)
Кецав до Вацек
Показати IP
6 Листопада 2021 21:43
Давно пора повернути її
Минулої доби на фронті – 156 бойових зіткнень, найгарячіша ситуація – на Покровському напрямку
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
У Ратному попрощалися з Героєм Юрієм Сарапіним
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
За шість місяців на Волині виявили понад 260 випадків хронічного вірусного гепатиту В та С
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Понад 700 тисяч боргів за комуналку: де в Україні найбільше боржників та скільки їх на Волині
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.