USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.55 41.70
  • PLN 9.90 10.10

Партія «ЗА Майбутнє» виступає проти підвищення пенсійного віку

9 Червня 2021 13:12
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 5566, який збільшує пенсійний вік до 61 року при середній тривалості життя в Україні 66 років для чоловіків та 76 років для жінок.

Лідер партії «ЗА Майбутнє» Ігор Палиця закликав владу займатися економікою та боротьбою з корупцією, замість того, щоб штучно підвищувати пенсійний вік!

За словами народного депутата, підвищення пенсійного віку – це крок, на який іде влада, щоб закрити дірки в бюджеті та розрахуватися з боргами перед міжнародними кредиторами. Він наголосив, що уряд повинен підготувати комплексну реформу пенсійного забезпечення українців з урахуванням реальної економічної ситуації в країні.

Читати ще: Професійна освіта, гідна робота та доступне житло: що пропонує «ЗА Майбутнє» для підтримки молоді

Депутатська група «Партія «ЗА Майбутнє» у Верховній Раді виступатиме проти ухвалення законопроєкту № 5566, який збільшує пенсійний вік до 61 року.

«Влада хоче змусити українців працювати майже до кінця віку! У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який збільшує пенсійний вік до 61 року. І це при середній тривалості життя в Україні 66 років для чоловіків і 76 років для жінок!

Підвищення пенсійного віку – це крок, на який іде влада, щоб закрити дірки в бюджеті та розрахуватися по кредитах. Однак від цього страждають прості українці.

Депутатська група «Партія «ЗА Майбутнє» у Верховній Раді виступатиме проти ухвалення цього законопроєкту. Україні потрібна комплексна стратегія пенсійної реформи, яка передбачатиме збільшення пенсій та гарантії медичного і соціального захисту. Влада повинна думати, у першу чергу, про людей – займатися економікою та боротьбою з корупцією, замість того, щоб штучно підвищувати пенсійний вік!» – заявив Ігор Палиця.

Читати ще: «Ні» безробіттю: партія Ігоря Палиці пропонує три кроки для підтримки української молоді

Він також наголосив, що перед тим, як підвищувати пенсійний вік за прикладом Європи, спочатку необхідно запровадити в Україні європейські пенсії. Не кажучи вже про європейську тривалість життя, яка напряму залежить від якості медичних послуг, соціальних стандартів та екологічної ситуації.

Ігор Палиця зазначив, що спеціалісти з високою кваліфікацією та багатим професійним досвідом, які мають бажання і сили працювати після досягнення 60 років, мають отримувати гідну винагороду. Але такий труд має бути добровільним. І додатковий страховий стаж від перевищення віку виходу на пенсію обов’язково повинен індексуватися.

Читати ще: «Державне регулювання» призведе до ще більшого зростання цін, – Ігор Палиця

Нагадаємо: згідно з глобальним дослідженням науковців зі США, Великої Британії, Індії, Нідерландів та ще низки країн, в Україні зафіксували найнижчий показник здорового життя у 2019 році серед усіх європейських країн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus