Паралімпійка з Волині Марина Мажула озвучила п'ять казок Сухомлинського
![](/resize/450x450/r/files/news/2023/04-24/359949/337877953_1591074961376063_6553697665170330960_n.jpg)
Чотирикратна чемпіонка світу, с рібна призерка Паралімпійський ігор у Токіо, волинянка Марина Мажула долучилася до проєкту «Сухомлинський серед зірок».
Про це повідомили у Педагогічному музеї України.
Як зазначається, голосом чотирикратної чемпіонки світу, трикратної чемпіонки Європи, срібної призерки Паралімпійських ігор у Токіо, Заслуженого майстра спорту України Марини Мажули звучатимуть такі казки Василя Сухомлинського:
– День у лузі
– Дерево для невідомого друга
– Куди летять ластівки
– Оса стукає у вікно
– Промінь і холодинка
Марина Анатоліївна Мажула – українська спортсменка із параканое, призер Літніх Паралімпійських ігор, триразова чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи. Майстер спорту України. Вона у спорті з 2011 року. Свій шлях у параконое почала у 2017 році. Змагається у байдарці-одиночці на дистанції 200 м.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Педагогічному музеї України.
Як зазначається, голосом чотирикратної чемпіонки світу, трикратної чемпіонки Європи, срібної призерки Паралімпійських ігор у Токіо, Заслуженого майстра спорту України Марини Мажули звучатимуть такі казки Василя Сухомлинського:
– День у лузі
– Дерево для невідомого друга
– Куди летять ластівки
– Оса стукає у вікно
– Промінь і холодинка
Марина Анатоліївна Мажула – українська спортсменка із параканое, призер Літніх Паралімпійських ігор, триразова чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи. Майстер спорту України. Вона у спорті з 2011 року. Свій шлях у параконое почала у 2017 році. Змагається у байдарці-одиночці на дистанції 200 м.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Українські захисники відмінусували ще один ворожий гелікоптер та 1220 окупантів, – Генштаб
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
На Київщині внаслідок ворожої ракетної атаки загинули чоловік і його чотирирічний син
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.