Отримував посилку з психотропами: у Луцьку на гарячому спіймали наркоторговця
![](/resize/450x293/r/files/news/2020/09-18/300535/119839218_4485016144902123_5225822577409302474_o.jpg)
Поліцейські затримали 25-річного чоловіка, який робив закладки із наркотиками на території Луцька та області.
Зараз слідчі дії тривають. Після проведення експертизи вилученого вирішуватиметься питання про оголошення підозри зловмиснику за ч. 3 ст. 307 Кримінального Кодексу України та обрання запобіжного заходу, інформують у волинській поліції.
Чоловіка затримали сьогодні «на гарячому» працівники управління боротьби з наркозлочинністю в області: він саме отримав посилку на одному з поштових відділень, в якій були заборонені речовини.
У зловмисника вилучили понад 600 грамів психотропної речовини Альфа «PVP», пристрої для вживання наркотичних засобів, мобільні телефони, банківські картки.
Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам поліція встановила, що затриманий забезпечував функціонування одного з телеграм-каналів, виконуючи роль закладчика на території Луцька та Волинської області.
Слідчі дії тривають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зараз слідчі дії тривають. Після проведення експертизи вилученого вирішуватиметься питання про оголошення підозри зловмиснику за ч. 3 ст. 307 Кримінального Кодексу України та обрання запобіжного заходу, інформують у волинській поліції.
Чоловіка затримали сьогодні «на гарячому» працівники управління боротьби з наркозлочинністю в області: він саме отримав посилку на одному з поштових відділень, в якій були заборонені речовини.
У зловмисника вилучили понад 600 грамів психотропної речовини Альфа «PVP», пристрої для вживання наркотичних засобів, мобільні телефони, банківські картки.
Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам поліція встановила, що затриманий забезпечував функціонування одного з телеграм-каналів, виконуючи роль закладчика на території Луцька та Волинської області.
Слідчі дії тривають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722917447)
123
Показати IP
18 Вересня 2020 19:23
Так само затримали в Горохові кругом відомого неадекватного Магери сина і що дальше???
![](/public/images/user_no_foto.png?1722917447)
Анонім
Показати IP
20 Вересня 2020 18:37
І що далі? До чого приведуть ваші слідчі дії? Хабаря чекаєте чи срок впаяєте???!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722917447)
Експерт
Показати IP
21 Вересня 2020 17:11
Сіль для ванни :) Моментальний еффект, Ахах
У Польщі 77% новостворених підприємств належать українцям
Сьогодні 06:41
Сьогодні 06:41
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
6 серпня: свята, події, факти. Яблучний спас і День Хіросіми![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
На Монблані в Альпах відколовся льодовик: є загиблі й поранені альпіністи
5 Серпня 2024 23:38
5 Серпня 2024 23:38
У Чехії зростає кількість працевлаштованих українських лікарів
5 Серпня 2024 23:18
5 Серпня 2024 23:18
У 2024-му в Україні смертність утричі перевищує народжуваність
5 Серпня 2024 23:00
5 Серпня 2024 23:00
Одна з небагатьох. Ірландія звинуватила Росію в шпигунстві
5 Серпня 2024 22:39
5 Серпня 2024 22:39
Діти волинських прикордонників вирушили на відпочинок до Болгарії
5 Серпня 2024 22:20
5 Серпня 2024 22:20
Тривалий час лікувався: помер захисник з Волині Валерій Шевчук
5 Серпня 2024 22:00
5 Серпня 2024 22:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.