Отримував посилку: у Луцьку затримали киянина з кілограмом психотропів
![](/resize/450x368/r/files/news/2020/10-23/302683/15.jpg)
У Луцьку затримали киянина під час отримання ним на пошті посилки із психотропною речовиною.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.
За процесуального керівництва Луцької місцевої прокуратури співробітники Управління СБУ в області спільно з працівниками Луцького відділу поліції в межах розслідування кримінального провадження про вчинення наркозлочинів 22 жовтня 2020 року затримали у Луцьку 20-річного киянина під час отримання ним на пошті посилки із психотропною речовиною – близько 1 кг PVP.
Слідство вважає, що чоловік займався збутом наркотиків через так звані «закладки». Його затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання.
Відомості про факт незаконного придбання та зберігання з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч.3 ст. 307 КК України) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
У кримінальному провадженні призначено низку експертиз.
Вирішується питання про повідомлення молодику про підозру у вчиненні злочинів.
Прокурори клопотатимуть і про обрання чоловікові запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Довідково: санкцією ч. 3 ст. 307 ККУ за незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.
За процесуального керівництва Луцької місцевої прокуратури співробітники Управління СБУ в області спільно з працівниками Луцького відділу поліції в межах розслідування кримінального провадження про вчинення наркозлочинів 22 жовтня 2020 року затримали у Луцьку 20-річного киянина під час отримання ним на пошті посилки із психотропною речовиною – близько 1 кг PVP.
Слідство вважає, що чоловік займався збутом наркотиків через так звані «закладки». Його затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання.
Відомості про факт незаконного придбання та зберігання з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч.3 ст. 307 КК України) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
У кримінальному провадженні призначено низку експертиз.
Вирішується питання про повідомлення молодику про підозру у вчиненні злочинів.
Прокурори клопотатимуть і про обрання чоловікові запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Довідково: санкцією ч. 3 ст. 307 ККУ за незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.