Організатори «Бандерштату» повідомили, яким цьогоріч буде фестиваль
![](/resize/450x284/r/files/news/2020/06-30/295301/argt.jpg)
Фестиваль українського духу «Бандерштат-2020» цьогоріч відбудеться. Проте через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження патріотичне дійство пройде у новому форматі.
Як повідомили у пресслужбі фестивалю, захід заплановано на 7-9 серпня.
"Бандерштат на зв'язку! 7-9 серпня відбудеться найбільш діджиталізований Бандерштат за усі 14 років проведення фесту! Побачимося на цифрових платформах у безпечному онлайн-форматі. Таким чином ми продовжуємо багаторічні фестивальні традиції, а також не зраджуємо цінностям Бандерштату", – йдеться в повідомленні.
Онлайн-фестивальникам обіцяють: насичену музичну програму, гутірки з лідерами думок, перегляд українського кіно, цікавий контент для дітей, спільні спортивні активності, вікторини, патріотичний флешмоб, новий мобільний додаток фесту, подарунок Луцьку.
Також організатори зазначають, що фестиваль буде у вільному доступі і відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.
"Ми сподіваємося, що ви підтримаєте наше надважке рішення. Із зрозумілих причин ми не можемо наражати на ризик таку кількість людей, проводячи захід у традиційному форматі. Щодо квитків: звичайно, усі вони дійсні на 2021 рік. Наступного літа ми зустрінемося 6-8 серпня. Про механізм повернення квитків ми повідомимо додатково, але, за можливості, просимо підтримати улюблений фест і зберегти квиток до наступного літа. Інвестиції в майбутнє – завжди гарна ідея", – наголошує команда фестивалю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у пресслужбі фестивалю, захід заплановано на 7-9 серпня.
"Бандерштат на зв'язку! 7-9 серпня відбудеться найбільш діджиталізований Бандерштат за усі 14 років проведення фесту! Побачимося на цифрових платформах у безпечному онлайн-форматі. Таким чином ми продовжуємо багаторічні фестивальні традиції, а також не зраджуємо цінностям Бандерштату", – йдеться в повідомленні.
Онлайн-фестивальникам обіцяють: насичену музичну програму, гутірки з лідерами думок, перегляд українського кіно, цікавий контент для дітей, спільні спортивні активності, вікторини, патріотичний флешмоб, новий мобільний додаток фесту, подарунок Луцьку.
Також організатори зазначають, що фестиваль буде у вільному доступі і відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.
"Ми сподіваємося, що ви підтримаєте наше надважке рішення. Із зрозумілих причин ми не можемо наражати на ризик таку кількість людей, проводячи захід у традиційному форматі. Щодо квитків: звичайно, усі вони дійсні на 2021 рік. Наступного літа ми зустрінемося 6-8 серпня. Про механізм повернення квитків ми повідомимо додатково, але, за можливості, просимо підтримати улюблений фест і зберегти квиток до наступного літа. Інвестиції в майбутнє – завжди гарна ідея", – наголошує команда фестивалю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.