«Оптимістичний і самий крутий»: соцмережі про загиблого голову Шацької ОТГ
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/11-15/231603/imgonline-com-ua-Black-White-Oca6BFiq6Movvyj.jpg)
Очільника Шацької ОТГ, життя якого трагічно обірвалось ввечері 15 листопада, запам’ятали як позитивну, добру, щиру людину. А також як одного з найкращих представників місцевого самоврядування Волині.
В селі Голоби надвечір 15 листопада Mercedes, в якому з партійних зборів з Луцька повертався Сергій Віннічук, активістка «Батьківщини» Любов Маригода, керівник районної організації ВО «Батьківщина» Ольга Сахарук влетів в лісовоз. Сергій Віннічук та Любов Маригода загинули на місці пригоди, за життя водія та Ольги Сахарук досі боряться лікарі.
«Завжди усміхнений, виважений та щирий», - таким запам’ятав Сергія Віннічука виконувач повноважень міського голови Луцька Григорій Пустовіт.«Один з найкращих представників місцевого самоврядування Волині», - так про загиблого каже депутат Волиньради Михайло Імберовський.«Веселий, оптимістичний і самий крутий…», - пригадує покійного Директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка.«Найкращих людей та прекрасних господарників забирають від нас», - пише в мережі працівник штабу УКРОПу Віталій Ляцевич.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В селі Голоби надвечір 15 листопада Mercedes, в якому з партійних зборів з Луцька повертався Сергій Віннічук, активістка «Батьківщини» Любов Маригода, керівник районної організації ВО «Батьківщина» Ольга Сахарук влетів в лісовоз. Сергій Віннічук та Любов Маригода загинули на місці пригоди, за життя водія та Ольги Сахарук досі боряться лікарі.
«Завжди усміхнений, виважений та щирий», - таким запам’ятав Сергія Віннічука виконувач повноважень міського голови Луцька Григорій Пустовіт.«Один з найкращих представників місцевого самоврядування Волині», - так про загиблого каже депутат Волиньради Михайло Імберовський.«Веселий, оптимістичний і самий крутий…», - пригадує покійного Директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка.«Найкращих людей та прекрасних господарників забирають від нас», - пише в мережі працівник штабу УКРОПу Віталій Ляцевич.
Голова ОТГ Віктор Корінь.
Журналістка Світлана Мех.
Заступниця голови Волинської ОДА Світлана Мишковець
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію до 9 листопада
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
У Луцьку водій вчинив ДТП й утік. Його спіймали пʼяним
Сьогодні 12:33
Сьогодні 12:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.