Окремі перевізники у Луцьку підписали договір на впровадження е-квитка
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/11-15/280567/xqrvxu-hv56mxivttv7bfgj7b4ayanpvgpidkmg.jpg)
Сьогодні відбулося підписання тристоронньої угоди між Луцькою міською радою, ТзОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ», ТзОВ ВТП «Санрайз» та «АТП-Луцьк» щодо впровадження електронного квитка.
Таким чином, незабаром у автобусах цих перевізників, які працюють на міських маршрутах, буде встановлено необхідне обладнання, інформують у міськраді.
Нині у місті діє перехідний період, коли можна розраховуватися за проїзд електронним квитком чи готівкою.
На сьогоднішньому позачерговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги у м. Луцьку» згідно із яким, з 11 грудня у автобусах та тролейбусах здійснення перевезення пасажирів та багажу буде виключно з оплатою проїзду з використанням електронних квитків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Таким чином, незабаром у автобусах цих перевізників, які працюють на міських маршрутах, буде встановлено необхідне обладнання, інформують у міськраді.
Нині у місті діє перехідний період, коли можна розраховуватися за проїзд електронним квитком чи готівкою.
На сьогоднішньому позачерговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги у м. Луцьку» згідно із яким, з 11 грудня у автобусах та тролейбусах здійснення перевезення пасажирів та багажу буде виключно з оплатою проїзду з використанням електронних квитків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723260391)
Володя
Показати IP
16 Листопада 2019 00:44
А де обіцяні перевізники з інших міст??? І чому перевізники на ФОТО такі задоволені, невже ціною квитка??? І не видно жодного задоволеного пасажира, чому фото не показали якості транспорту, його наповнення, сервісу, чистоти в салоні???!!!!!! Найголовніше - на слухання в Міській Раді обов'язкова присутність тих, хто перевіряв пасажиропотік в міських маршрутках та загальний огляд Рішення Міськради щодо тендерів на перевезення!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723260391)
здравомислячий
Показати IP
16 Листопада 2019 01:45
Як це можна забороняти один із законних способів розрахунків за проїзд? В Законі України "Про Транспорт" передбачені два способи розрахунку: готівкою або автоматизованою системою зчитування. Не може місцевий орган влади чи якийсь там СітіКардСистем,який зареєструвався в нашому Луцьку лише у липні цього року,примушувати людей і підприємства до укладення угоди саме з цим турецьким монополістом і платити тільки через валідатори. Це грубе порушення Закону України "Про Транспорт"!Міській владі начхати на цей Закон!Має бути вибір оплати проїзду-і це ОДНОЗНАЧНО!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723260391)
#
Показати IP
16 Листопада 2019 08:24
Яке свято.
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.