Охтирка не скорилася і стоїть, як фортеця. Кадри зруйнованого міста
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/03-15/334492/image (4).jpg)
Міський голова Охтирки Павло Кузьменко показує руїни, які залишилися після бомбардувань російськими військами. В центрі міста пошкоджено адміністративні будівлі, спалено хати в приватному секторі, теплоелектроцентраль та електропідстанцію зруйновано, водопостачання, водовідведення та електропостачання – з перебоями.
Про життя в Охтирці розповідає Суспільне Новини.
«Отак раз, два, три, чотири, п’ять бомб лягло. Це був універмаг, історичний музей, міська рада. Охтирка не скорилася, не пропустила ворога і сьогодні наше місто стоїть, як фортеця перед Росією і не пропускає напряму техніку», – каже мер міста.На кадрах – зруйнований ущент приватний сектор, де немає жодних військових об’єктів. Повністю зруйновано залізничний вокзал, покручені колії.
«Все відбудуємо, побудуємо зі скла й залізобетону. Будуть нові залізничні вокзали», – каже Павло Кузьменко.
Далі на маршруті – обстріляний садочок.
«У перший день, коли впало, люди були на вулиці. Це був великий шок для населення, що по садочку били», – розповідає боєць ЗСУ.
На подвір’ях просто неба лежать залишки снарядів від «Ураганів», якими крили місто. В Охтирці сьогодні немає електропостачання, немає тепла, адже ТЕЦ повністю зруйнована.
«Вони вважали, що як знищать ТЕЦ, люди впадуть на коліна і скажуть: «Путін, памагі». А ми кажемо: «Путін, здохни», – провадить мер.Населення Охтирки – 48 тисяч, а тепер залишилося заледве 20 тисяч. Багато людей виїхало.
Галина – мешканка Охтирки. Каже, не виїжджає, бо таки вірить у перемогу.
«Місто просто вбивають. Сьогодні ховали хлопчика, Сергія, він налаштовував піаніно. Про всіх і не розкажеш зразу. Лишились люди, яким нема куди йти, або ті патріоти, які вірять, що наша Охтирка не пропустить ворога. Ми через це не їдемо нікуди», – каже вона.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про життя в Охтирці розповідає Суспільне Новини.
«Отак раз, два, три, чотири, п’ять бомб лягло. Це був універмаг, історичний музей, міська рада. Охтирка не скорилася, не пропустила ворога і сьогодні наше місто стоїть, як фортеця перед Росією і не пропускає напряму техніку», – каже мер міста.На кадрах – зруйнований ущент приватний сектор, де немає жодних військових об’єктів. Повністю зруйновано залізничний вокзал, покручені колії.
«Все відбудуємо, побудуємо зі скла й залізобетону. Будуть нові залізничні вокзали», – каже Павло Кузьменко.
Далі на маршруті – обстріляний садочок.
«У перший день, коли впало, люди були на вулиці. Це був великий шок для населення, що по садочку били», – розповідає боєць ЗСУ.
На подвір’ях просто неба лежать залишки снарядів від «Ураганів», якими крили місто. В Охтирці сьогодні немає електропостачання, немає тепла, адже ТЕЦ повністю зруйнована.
«Вони вважали, що як знищать ТЕЦ, люди впадуть на коліна і скажуть: «Путін, памагі». А ми кажемо: «Путін, здохни», – провадить мер.Населення Охтирки – 48 тисяч, а тепер залишилося заледве 20 тисяч. Багато людей виїхало.
Галина – мешканка Охтирки. Каже, не виїжджає, бо таки вірить у перемогу.
«Місто просто вбивають. Сьогодні ховали хлопчика, Сергія, він налаштовував піаніно. Про всіх і не розкажеш зразу. Лишились люди, яким нема куди йти, або ті патріоти, які вірять, що наша Охтирка не пропустить ворога. Ми через це не їдемо нікуди», – каже вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У селі біля Луцька через замикання в акумуляторі шурупокрута ледь не згоріла господарська будівля
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
Рожищенська громада попрощалася з Героєм Ігорем Боцьком
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
На Закарпатті собака вівчарів покусав туристку з Волині
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
У Луцькому районі горіло пшеничне поле
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Волинське лісництво – переможець конкурсу «Лідери змін»
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
Уночі ЗСУ збили сім «Шахедів» та ракету, за добу знешкодили 1220 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:43
Сьогодні 08:43
Майже 80 тисяч переселенців знайшли прихисток на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.