Один сховався під ковдрами в потязі, інший форсував річку на матраці: на Волині затримали двох порушників кордону
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/01-16/354202/2.jpg)
Українця, який намагався незаконно виїхати за кордон, сховавшись під ковдрами у потязі, та росіянина, який через Західний Буг пробирався з Польщі в Україну, виявили учора військовослужбовці відділу прикордонної служби «Рівне».
Про це повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.
Спершу перевірити пильність прикордонного наряду вирішив пасажир потяга «Харків-Хелм», що прямував до Польщі через залізничний пункт пропуску «Ягодин».
Під час огляду вагонів в одному з купе інспектор виявив чоловіка, який сховався у багажному відсіку для зберігання речей. Порушник, укрившись ковдрами, сподівався уникнути паспортного контролю та незаконно перетнути кордон. Як з'ясували правоохоронці, 36-річний полтавець зважився на таку авантюру, оскільки не мав законних підстав для виїзду з України.За кілька годин по тому на ділянці цього ж підрозділу прикордонники затримали росіянина, який переплив на матраці через Західний Буг, аби потрапити в Україну.Порушника прикордонний наряд спинив, щойно він перетнув кордон. Чоловік пояснив, що нібито тривалий час проживав в Україні, а після виїзду за кордон легально повернутися не мав змоги.
За скоєне правопорушники відповідатимуть згідно з законом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.
Спершу перевірити пильність прикордонного наряду вирішив пасажир потяга «Харків-Хелм», що прямував до Польщі через залізничний пункт пропуску «Ягодин».
Під час огляду вагонів в одному з купе інспектор виявив чоловіка, який сховався у багажному відсіку для зберігання речей. Порушник, укрившись ковдрами, сподівався уникнути паспортного контролю та незаконно перетнути кордон. Як з'ясували правоохоронці, 36-річний полтавець зважився на таку авантюру, оскільки не мав законних підстав для виїзду з України.За кілька годин по тому на ділянці цього ж підрозділу прикордонники затримали росіянина, який переплив на матраці через Західний Буг, аби потрапити в Україну.Порушника прикордонний наряд спинив, щойно він перетнув кордон. Чоловік пояснив, що нібито тривалий час проживав в Україні, а після виїзду за кордон легально повернутися не мав змоги.
За скоєне правопорушники відповідатимуть згідно з законом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.