Однокімнатна квартира і зарплата 500 доларів: Кварцяний розповів про перший контракт Тимощука з «Волинню»
![](/files/news/2020/06-20/294686/images.jpg)
Екстренер Волині Віталій Кварцяний пригадав, як підписував у 1995 році Анатолія Тимощука, який тоді виступав за київський спортінтернат.
«Я сказав, що привезу грошей – вони не захотіли. Я тоді кажу хлопцям: «Ви київських якихось знаєте? Треба на батька Тимощука наїхати. Треба його забрати сюди». Вони мені: «Зробимо», пише 24 канал.
Хлопці допомагали, вони з Волині ні копійки не взяли. Два рази приїжджали до батька Тимощука, не погоджувався. Втретє поїхали до директора інтернату. На четвертий – завезли автобус картоплі, вони самі попросили. Батька хлопці все-таки вмовили.
Батько погодився, але за умови, що контракт вони з Толіком напишуть самі. Кажу: «Що напишеш – все виконаємо». На осінь ми його забрали, люди вирішили. Нікого не подряпали, нікого не били, навіть не матюкали. Приходить батько Тимощука і каже: «Ось ми написали контракт». А що вони написали? Контракт на 5 років, протягом 5 років однокімнатна квартира, зарплата 500 доларів на місяць + 500 підйомних, закордонний паспорт та юридичний факультет луцького університету. Батько думав, що з Толі буде суддя або прокурор. Йому тоді ще не було 16 років", – сказав Кварцяний у програмі Вацко Live.
Нагадаємо, Тимощук виступав у Волині з 1995 по 1997 роки, звідки перейшов у Шахтар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Я сказав, що привезу грошей – вони не захотіли. Я тоді кажу хлопцям: «Ви київських якихось знаєте? Треба на батька Тимощука наїхати. Треба його забрати сюди». Вони мені: «Зробимо», пише 24 канал.
Хлопці допомагали, вони з Волині ні копійки не взяли. Два рази приїжджали до батька Тимощука, не погоджувався. Втретє поїхали до директора інтернату. На четвертий – завезли автобус картоплі, вони самі попросили. Батька хлопці все-таки вмовили.
Батько погодився, але за умови, що контракт вони з Толіком напишуть самі. Кажу: «Що напишеш – все виконаємо». На осінь ми його забрали, люди вирішили. Нікого не подряпали, нікого не били, навіть не матюкали. Приходить батько Тимощука і каже: «Ось ми написали контракт». А що вони написали? Контракт на 5 років, протягом 5 років однокімнатна квартира, зарплата 500 доларів на місяць + 500 підйомних, закордонний паспорт та юридичний факультет луцького університету. Батько думав, що з Толі буде суддя або прокурор. Йому тоді ще не було 16 років", – сказав Кварцяний у програмі Вацко Live.
Нагадаємо, Тимощук виступав у Волині з 1995 по 1997 роки, звідки перейшов у Шахтар.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722313192)
))
Показати IP
21 Червня 2020 13:37
Най він тут треба двоїшнік з десятої школи!
На Волині 60 людей мають статус жертв торгівлі людьми
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Ціни на популярні літні овочі та фрукти різко підскочили: що та скільки коштує в Україні
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Людський слід на Місяці: які незвичні речі астронавти залишили на поверхні супутника Землі за 55 років
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Не сиділось на пенсії: поліція заарештувала банду з трьох грабіжників, загальний вік яких становить 227 років
29 Липня 2024 23:45
29 Липня 2024 23:45
На Волині до бюджету селищної ради повернули майже 2 млн не сплаченої орендної плати за землю
29 Липня 2024 23:26
29 Липня 2024 23:26
Нововолинська громада підписала меморандум про співпрацю з Донецькою військовою адміністрацією
29 Липня 2024 23:08
29 Липня 2024 23:08
Костюм принцеси Леї із «Зоряних воєн» продали на аукціоні за $175 000
29 Липня 2024 22:49
29 Липня 2024 22:49
На Волині за вихідні патрульні спіймали понад 20 п’яних водіїв
29 Липня 2024 22:30
29 Липня 2024 22:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.