USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Обрання нового прем’єр-міністра та міністрів. Текстова та відео трансляція

4 Березня 2020 17:35
Депутати Верховної ради зібрались на засідання під час якого мінятимуть склад Кабінету міністрів України та прем’єр-міністра України.

Місце Олексія Гончарука зайняв Денис Шмигаль. Також змінився склад Кабінету міністрів. Засідання розпочалось з виступу Володимира Зеленського.

Подробиці – в трансляції засідання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Радовец Вася Показати IP 4 Березня 2020 16:27
Шмигалово
Отакої Показати IP 4 Березня 2020 16:39
Це вже все.Феніта ля комедія.Люди реально не розуміють хто вони,що роблять,що буде далі??????Докотилась Україна до самого краю....А хто всіх цих пройдисвітів привів до влади?Спитайте в себе...Боже врятуй УКРАЇНУ і збережи.
Отакої Показати IP 4 Березня 2020 16:41
Президент парламентсько-президентської республіки говорить з трибуни про хаос в платіжках.
ага. до Отакої Показати IP 4 Березня 2020 16:50
хаос вже скірізь. не тільки в платіжках
анонім Показати IP 4 Березня 2020 16:47
цей уряд нікого не посадив . новий прийде поки розбереться шо до чого знову рік пройде і так нікого не посять. і так 5 років промайне )))))))))
дідо до анонім Показати IP 4 Березня 2020 17:47
ти переплутав країну, це в Путлєростані та КНДР всі садять підряд.
дідо Показати IP 4 Березня 2020 17:46
дитячі ігри продовжуються... а постраждає електорат.
Отакої Показати IP 4 Березня 2020 18:04
Постраждає електорат,А хто має постраждати,поляки.угорці чи ще хтось.Нагадаю,що носієм влади в Україні є народ,цей народ.То ж нехай страждає,заслужив.