Обматюкав і показав середній палець: ексрадник міністра оборони, відомий гонщик Мочанов потрапив у скандал на дорозі
Відомий автогонщик та блогер, колишній радник міністра оборони Олексій Мочанов став учасником конфлікту у центрі Києві – він не поділив дорогу з водієм Skoda на Великій Васильківській.
Відео, на якому Мочанов демонструє опоненту середній палець, у мережу виклав «Київ Оперативний», пишуть Факти.
Водій автомобіля, з яким у Мочанова виник конфлікт, розповів, що автогонщик підрізав його на дорозі, але на цьому конфлікт не вичерпався. Відбулася суперечка, а потім Мочанов ударив у скло автівки та поїхав.Олексій Мочанов виклав свою версію події, заявивши, що його опонент їхав смугою, виділеною для громадського транспорту, а він, увімкнувши поворотник, зібрався перелаштуватися.
«Замість того, щоб встати, відкрити вікно і вибачитися, малолітка нагнув мені бравих х...в. На пропозицію припаркуватися і повторити мені цей коментар, доматюкався і почав виконувати», – пише автогонщик на своїй сторінці у соцмережах.
«Про живіт згоден, але я його скину. А ти як народився і виріс у...біщем, півник прищавий - так ним і залишишся», - звертається Мочанов до свого кривдника.
У коментарях до посту він додав, що відео у нього немає – відеореєстратором він не користується.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відео, на якому Мочанов демонструє опоненту середній палець, у мережу виклав «Київ Оперативний», пишуть Факти.
Водій автомобіля, з яким у Мочанова виник конфлікт, розповів, що автогонщик підрізав його на дорозі, але на цьому конфлікт не вичерпався. Відбулася суперечка, а потім Мочанов ударив у скло автівки та поїхав.Олексій Мочанов виклав свою версію події, заявивши, що його опонент їхав смугою, виділеною для громадського транспорту, а він, увімкнувши поворотник, зібрався перелаштуватися.
«Замість того, щоб встати, відкрити вікно і вибачитися, малолітка нагнув мені бравих х...в. На пропозицію припаркуватися і повторити мені цей коментар, доматюкався і почав виконувати», – пише автогонщик на своїй сторінці у соцмережах.
«Про живіт згоден, але я його скину. А ти як народився і виріс у...біщем, півник прищавий - так ним і залишишся», - звертається Мочанов до свого кривдника.
У коментарях до посту він додав, що відео у нього немає – відеореєстратором він не користується.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813011)
Гіві Гівгяшвілі
Показати IP
29 Грудня 2021 11:14
Потрапити в політику - це як провалитися в сільський сортир.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813011)
Дідо до Гіві Гівгяшвілі
Показати IP
29 Грудня 2021 15:01
Маєш досвід, маєш. Очевидно що поплавав в сортирах.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813011)
Лучанка Т до Дідо
Показати IP
30 Грудня 2021 09:02
Перш, ніж писати дурню, ПОДУМАЙТЕ! Перш, ніж подумати, подумайте ще раз!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813011)
Має право
Показати IP
29 Грудня 2021 19:07
Бо має руський паспорт.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813011)
Иван до Має право
Показати IP
30 Грудня 2021 04:43
Паспорт тут не при чём,все в вашеё сраной "раде" имеют их не по одному, какая ваша власть,какие министры,у которых такие советники, такой и народ
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
У Волинського прикордонного загону – новий начальник
Сьогодні 11:29
Сьогодні 11:29
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.